Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hamarabb vettem be a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarabb vettem be a fogamzásgátlót, mint szoktam. Probléma?

Figyelt kérdés
Kb.három éve szedem,eleinte egy évig este 8kor vettem be,aztán második évtől délben vettem be. Tehát este nyolcról átálltam délre. Ma viszont nem vettem észre, hogy rosszul jár az óra, és még csak 11:40volt. Tudom,csak 20perc van közte,de gondoltam inkább megkérdem. Légyszi segítsetek.
2018. okt. 24. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi baj lenne?
2018. okt. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Olvassd már el a tájékóztatót. Komolyan most nehezedre esik kivenni a dobozból és elolvasni?

Nem értem az ilyen kérdéseket.

2018. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A tájékoztatóban csak az van,hogy ha 12 órával később vettem be,akkor mi van.
2018. okt. 24. 16:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Te most szórakozol, abba a 12 órába beletartozik a 20 perc is nem?
2018. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,de nem értem mit nem értesz..vagy én mit nem értek...én 20perccel előbb vettem be,nem később. Nem a 12órából csúsztam ki.
2018. okt. 24. 17:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az azt jelenti amit a tájékoztatóban írnak, hogy 12 órával lehet csúsztatni előbbre és későbbre is. Ha 12 órán belül vagy akkor nincs semmi probléma.
2018. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
+/- 12 óra módosítási lehetőséged van. 20 perc nem 12 óra, tehát a gyógyszer továbbra is véd.
2018. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem probléma, ugyanis nem órára pontosan kell a tablettát bevenni, csak azonos napszakban. Tehát ha este szeded, akkor ne reggel vedd be. Nyilván gond akkor van, ha több, mint 12 óra elteltével sem veszed be.

Én este 6 körül szoktam bevenni, de van, hogy csak este 7-kor veszem be a következő nap meg mondjuk 3/4 6-kor. A lényeg az azonos napszak és nem az óra, illetve, hogy ne maradjon ki.

2018. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!