Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha hormonális módszer nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hormonális módszer nem jöhet szóba, akkor övszer vagy a lánynak pesszárium, hormonmentes spirál hasznalata ajánlott?

Figyelt kérdés
Óvszerrel ugye hosszú távon sokaknak van problémája, hogy személytelen meg megöli az intimitást.

2018. okt. 29. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Óvszer a legbiztonságosabb, s legkényelmesebb! Az meg szerintem hülyeség, hogy személytelen meg megöli az intimítást!

Pesszárium nem annyira megbízható, mint az óvszer.

Spirál már szült nőnél!

2018. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

gumi...


ha nem akar gyereket és fertőzést sem akkor ez a megfelelő


az intimitást a gumi nem öli meg

azt max a felek tehetik meg

2018. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Óvszerből vannak ilyen vékonyabb fajták meg a nagyobb márkáknak latex mentesek, azok elég frankók.
2018. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Sosem értetem ezt a "béna vagyok hozzá" "megöli az intimitást"... mennyire kell ehhez félárbócosnak lenni? (és itt most nőkre is értem)
2018. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 he84 ***** válasza:
69%
Tévedsz kérdező, az óvszer egyáltalán nem öli meg az intimítást. Ha valami megöli, az a felek hibája, nem a védekezési módszeré, ez butaság. Bár nem értem, hogy a kérdésben minek írtad az óvszert, ha utána alatta a rövid leírásodban önmagadnak ellentmondva nyilatkozol az óvszerről. Fura. Ha jól van használva az óvszer, akkor az a legjobb. Javaslom a Skyn óvszert, az egyik legjobb.
2018. okt. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Kedves kérdező, én értem mire gondolsz, én nőként! gyűlöltem. Egy monogám kapcsolatban max arra jó, hogy senkinek ne legyen kedve a szexhez (nem, nincs párkapcsolati gondunk és köszönjük, isteni a szex gumi nélkül ;) )

Én ugyan fog.gátlót szedek, azonban van olyan spirál, ami nem szült nőknél is alkalmazható. A pesszárium valóban nem túl megbízható, még spermiciddel sem -de amúgy ebben a kombóban nem sokban marad el a gumi mögött.

2018. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Maradj a guminál!

A hormonmentes spirált nem ajánlom, az egyik barátnőm lehet meddő lett tőle (még nem tudjuk az eredményt), plusz össze-visszagörcsölt meg elöntötte a vér.

2018. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!