Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle esemény utani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle esemény utani tabletta mennyire hatásos ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátommal együttlétkor kiszakadt a gumi. Az eset után 12 órára rá bevettem a tablettát. Egy héttel később vérezni kezdtem, pecsétlő vérzés szerű és azt olvastam, hogy ezt követő rendes időbe meg kell jönnie majd a havinak és nincs baj. A Pecsétlő vérzés alatt kiesett egy vélhetően gumi maradvány. Teljesen kétségbe vagyok esve.



2018. nov. 14. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell kétségbe esned. Az esemény utáni tabletta tökéletesen össze fogja zavarni a ciklusodat, úgyhogy ne csodálkozz, ha fél évig összevissza vérzel, vagy abszolút nem vérzel. Valószínűleg hatott, hiszen ez egy óriási hormonbomba.
2018. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!