Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki használt, vagy jelenleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki használt, vagy jelenleg is használja a Pharmatexet akár mint kiegészítő védekezés, vagy csak ezt, az mikor oldja meg a felhelyezést?

Figyelt kérdés

Én a hüvelykapszulát fogom használni átmenetileg, aminél várni kell 10 percet. De szólok, hogy "bocsi szívem, felhelyezem a kapszulát és jövök" vagy ha sejtem, hogy lesz valami, akkor zuhanyzás után felhelyezem és maximum feleslegesen...?


Ti hogyan oldjátok ezt meg? Szóltok a párotoknak, hogy "tudod édes, a kapszula..."?

Elképzelni nem tudom miként néz ez így ki.

Mindenesetre nem hagyom ki, megoldom, de érdekel, hogy ti mit csináltok ilyen helyzetben.



2018. dec. 8. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Orál után odaadom neki. Ő teszi fel nekem. Aztán azalatt a 10 perc alatt még én kényeztetem, majd jöhet a szex.
2018. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én rakom fel a csajomnak előjáték közben. Van hogy észre sem veszi hogy feltolom, azt hiszi csak sima újjazás.

Mi kúpot használunk, onnantól lőttek a nyalásnak mert iszonyat keserű.

2018. dec. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

En használtam. Undorito. Egyreszt keszulni kell ra. Igen elotte tedd fel majd szolj hogy dugjanak meg. Na nem.

Szajjal nem tud kielegiteni mert folyik beloled. Aztan az o "mokusan" latod ha kiveszi.

Ovszer. A legkenyelmesebb. Meg lehet mindent szokni. Rengeteg fajta van es vedelemt ad minden ellen.

2018. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazoltan latexallergiával állunk szemben, azzal próbáltunk védekezni, nem jött össze. Viszont 1 hete múlt el a menstruációm, 2 napja irattam fel fogamzásgátlót, de azt a menstruációm első napján kell kezdenem szedni, addig pedig kellett valami átmeneti megoldás. Főleg, hogy a tabletta csak kb 1 hónap után nyújt megbízható (ámbár tudom, hogy nem 100%-os) védelmet.
2018. dec. 10. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!