Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek, ha édesanyám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha édesanyám fogamzásgátlót akar íratni nekem, holott én nem szeretnék szedni?

Figyelt kérdés

Anyukámnak elmondtam, hogy a barátommal lefeküdtem. Első nemi kapcsolatom, úgyhogy ez anyukámat megérintette. Mondta, hogy nem szeretne nagymama lenni idő előtt, és a gumiba nem bízik. El kell mennünk íratni fogamzásgátló tablettát.

Én viszont teljesen ellene vagyok jelenleg, hogy bármilyen hormont is szedjek, hiszen most elégedett vagyok önmagammal meg az egészségemmel. Nem szeretném, hogy egy ilyen "műcikluscsináló"-al belekontárkodjak. Úgy érzem, hogy ez lehet az én döntésem, hogyan szeretnék védekezni. És én hiszem, hogy gumióvszer is van olyan biztonságos, mind a tabletta, megfelelő használat mellett.

Nem tudom mit tegyek. Anyukámra kéne hallgatnom, vagy mondjak neki nemet.

Egyébként a koromat nem írhatom ki. De kb. sejthetitek.


Köszönöm előre a válaszokat, ha jönni fognak!


2018. dec. 10. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Megmodod, hogy nem fogod szedni, és kész.


Mi a feleségemmel 10 éve gumival szexelünk, és egyszer sem lett belőle potya gyerek. A 2 aki van meg tervezett. Tudni kell használni a gumit.

2018. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeded be és kész.
2018. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem az óvszer teljesen megfelelő védekezési mód nektek. Túl fiatalon meg alapból nem annyira tartom jó ötletnek a fogamzásgátlót (amígy sem).

Szerintem beszéld meg anyukáddal, hogy neked azzal több baj lenne, mint jó. S az óvszer legalább kéznél van, használjátok, míg ha a tablettát elfelejted bevenni, akkor nagyobb baj lesz.

(Ha meg nagyon erősködik, akkor egyszerűen ne szedd be. Csak rakd el vhová.)

2018. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha anyád azt mondja akkor szedd be !
2018. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Ha már úgyis elmentek a nőgyógyászhoz, akkor érdemes meghallgatni az ő véleményét is, mégiscsak szakértő.

Én laikusként csak támogatni tudom a te álláspontodat, hogy ne szedj ilyen fiatalon hormonokat. Az óvszer is biztonságos, ha nem szakad el.

(Mivel nem írhatod ki a korodat, ez nálam azt jelenti, hogy 18 alatt vagy és van egy sejtésem, hogy nem pár héttel)

2018. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ne hallgass anyádra! Milyen gusztustalan dolog ráerőltetni a saját lányára a hormonokat. Jézusom... Az óvszer is ugyanolyan védelmet nyújt, csak tudni kell használni. Ne szedd be, ha nem akarod! Ez csak a te döntésed!
2018. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg h nem akarod és kész
2018. dec. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az óvszer az még jobb is mint a tabi, mert az még a nemi betegségektől is óv. Ellentétben a tablettával, és ha elszakadna még mindíg ott van az eset utáni tabletta, ha nem akarsz még babát.
2018. dec. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is bejön ahogy gondolkodsz, nem feltétlenül jó hormonokkal játszadozni túl korán, meg lehet hogy semmikor sem, viszont van egy csomó hormonmentes fogamzásgátlási módszer, itt egy vagány kis videó:

[link]

Hátha ez segít az utánajárásnak. Meg tudod beszélni a nőgyógyásszal is hogy milyen lehetőségeid vannak. A gumi meg tök biztonságos, tök fura anyukád hozzáállása, meg az is tök fura hogy érettebben gondolkozol anyukádnál...

2018. dec. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Anyukád valszleg a srácban nem bízik, hogy mindig és jól használja majd az óvszert, ezért akar tablettát írni. Ikább ezt beszéld meg vele!
2018. dec. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!