Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek terhesseg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek terhesseg?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Az lenne a kerdesem , hogy tegnap jelentkezett a megvonasos vérzés a szokott a idoben azonban azota se folyik se semmi csak akkor van valami a wc papíron ha felnyulok de akkoris barna nyálkás darabok ... nem ertem mi a problema mert a fogamzasgatlot pontosan mindig beszedtem semmi gyogyszert sem szedtem es szex kb egy honapja volt de ez elott a megvonasos elott volt egy mar ami nagyon eros volt es ezt nemtudom most hova tenni hogy kb semmi nincs hasam se faj semmi .... terhesseg nekem eleg furcsa lenne mert az utolso szex ota volt mar egy megvonasos ami normalis volt... szerintetek ? Tenyleg nem ertem ezt most , jart mar valaki igy fogamzasgatloval ?
2018. dec. 11. 05:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom nem vagy terhes, de ha kétségeid vannak csinálj tesztet és látogasd meg a nőgyógyászodat!
2018. dec. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló elvékonyítja a méhnyálkahártyát, hogy ha esetleg meg is termékenyül egy petesejt, ne tudjon beágyazódni. Ha nagyon vékony a méhnyálkahártya, nagyon keves a megvonásos vérzés is. Ne hasonlítsd a menstruációhoz. Nincs semmi probléma
2018. dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Velem is ugyanez történt. Vasárnap reggeltől szerda reggelig azt tapasztaltam, amit te leírtál. Aztán rendesen megjött. Én hormonzavarnak, vagy stressznek gondoltam, de mindenképp elmegyek majd orvoshoz, az a tuti.
2018. dec. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!