Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen típusú ovszerek vannak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú ovszerek vannak?

Figyelt kérdés

Voltam a boltban a minap és láttam legalább 7 különböző durexet.... extra safa, intim, meg még mit tudom én mik voltak


Mi mire való, miben különböznek, ti melyiket tanácsoljátok?



2018. dec. 15. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Masculan,talán az a legjobb ár érték arányban.
2018. dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De milyen az? Esetleg kifejtenétek mi milyen?
2018. dec. 15. 15:38
 3/8 A kérdező kommentje:
Leginkább a durex érdekel mivel többen is azt javasolják ( mert minőségibb) az ár nem igazán érdekel (a biztonság és a kölcsönös öröm ami jobban érdekel :D)
2018. dec. 15. 15:41
 4/8 anonim ***** válasza:

A durex olyan mint a jack daniels a whiskeynél,nem magasabb a színvonal csak jobb a marketing.

A hagyományos masculanból 10db egy ezres(német márka,német minőség),míg asszem a durexből 3 db 700,számold ki.

Van ízesített,vannak,van extra vékony(ami értelemszerűen könnyebben szakad) de akár van bordázott felületű is,aminek nagyobb a füstje mint a lángja(az eddigi partnereim szerint)szóval válogass:D

2018. dec. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok,masculant ajánlom.Nekem is jobb volt a Durexnél.Van bordázott..na az király.A leheletvékony olyan,mintha semmi nem lenne rajta.De próbálj ki többet,úgyis rájössz neked melyik a jó.
2018. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
méretet is vedd figyelembe, hiába használtam (éveken át) több fajta óvszert, mindig zavart a szexben.. többször el is szakadt az óvszer, utána rájöttem, hogy nekem az xxl verzió kell, na de xxl verzióval az a gond, hogy ha van választék ebből vastagság és hosszúság beli különbségek vannak, nekem a vastagsággal voltak gondok, így kb csak egy fajta óvszer jó nekem. Szóval jól méregesd le magad.
2018. dec. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szerintem a normál méret pont jó nekem... :D
2018. dec. 19. 17:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A Durexnek inkább tényleg a marketingje jobb. Egyébként valahol olvastam, hogy az egyik legmegbízhatóbb márka a Skyn (A LifeStyle gyártja, ez is német). Mi a párommal ezt használjuk, nekünk a durex nagyon nem vált be... büdös latex szaga volt, gyárilag volt amelyik le sem tekeredett rendesen (nem mi bénáztunk), volt amelyik mindkettőnket mart (tickle me, az ilyen mentolos, meg asszem bordázott is). A Skyn latexmentes.

Amúgy nézz szét online szexshopokban, rengeteg óvszer van (bordázott, pöttyözött, ízesített, 0,01 mm vékonyságú (egy átlagos óvszer kb 0,55 mm), színes, sötétben világító, kicsi, nagy, normál :D). Ráadásul ott sokkal jobb áron is lehet kapni, mint a boltokban. Ezek után nem is értem, ki az aki nem védekezik amúgy...

2018. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!