Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti megmondanatok a parotoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megmondanatok a parotoknak hogy egyszeruen nem tud normalisan kielegiteni? Nem feltek hogy megbantjatok vele, megha nem is mutatja majd ki? 18/l 19/f

Figyelt kérdés

2 honapja vagyunk egyutt parommal, hosszu ismerettseg utan. A problema hogy ahanyszor szexeltunk meg egyszersem tudtam elmenni. Eleve nagyon rovid az elojatek ami kb annyibol all hogy en kenyeztetem kb 3 percig(pedig tovabb is szeretnem, mert szeretem csinalni) de o felhuz, hogy el fog igy menni.. felhuz, aztan probal megujjazni. Itt kezdodnek a gondok :D Nem tud. Csak “rangatja” bennem ket ujjat, tenyleg, mast nem tudok arra mondani amit csinal. Majdnem minden alkalommal mondom neki, hogy hagyja abba mert nagyon faj. Mert tenyleg nagyon faj mar ahogy csinalja. Akkor abbahagyja es vagy oogaloba vagy oldalt fekve csinaljuk kb 5 percig aztan vege. Nem torodik azzal hogy en el se mentem. Magahoz huz, osszebujunk es par perc mulva mar alszik is. Hiaba kertem tobbszor is hogy legyen meg egy menet, o mindig azzal jon hogy “uristen de nimfomanias vagy” es mar eskuszom tenyleg rosszul erzem magam minthogyha tenyleg az lennek pedig ez csak a kieleguletlensegem miatt van gondolom. Nyalni egyatalan nem szokott mert o nem szeret, mint mondta.

Ti elmondanatok neki? Felek ha mondjuk megmutatnam az ujjammal hogy milyen mozdulatokkal csinalja kioktatasnak venne. Viszont en egyatalan nem jatszom meg az orgazmust, szoval nemtudom miert nem tunt meg neki fol hogy ja amugy meg a csajom egyszerse ment el a ket honap alatt 😅 Ti hogy mondanatok el neki?

Koszonom a valszokat elore is!



2018. dec. 17. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindent meg lehet beszélni.

Aki ennyitől megsértődik, annak többet ér a büszkesége, mint a szerelme.

Én semmi rosszat, megalázót, bántót nem látok abban, ha a szerelmem, az, aki tényleg a mindenem megmutatja, hogy mi lenne neki a jobb. Sőt, megköszönném neki.

2018. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 StevenUp ***** válasza:
88%

Igazából ha nem első barátnője vagy akkor ez nagyon gáz amit csinál

Ha előtted még nem volt nője akkor viszont folyamatosan vezesd rá hogy mit hogy szeretsz, gyakoroljatok élvezzètek az életet

2018. dec. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha ezt nem tudjátok megbeszélni, akkor minek vagytok együtt?

Ha nem elégít ki téged, azt miért viseled el?

Ezt akarod hosszú távon csinálni, hogy úgy maradsz kielégületlenül?

2018. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hány csaja volt a srácnak előtte. Ez egyszerűen nem normális, hogy csak magával törődik.
2018. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
valószínű még kezdő. mond neki hogy máshogy szeretnéd csak ennyit mondj. szeretnéd hogy lassabban és hosszabb ideig ujjazon ha nem engedelmeskedik akkor vágdbe a durcit és nem lesz szex csinálj ugy mintha nagyon megbántott volna talán magába néz ha nem is első alkalommal de ne add meg neki amire vágyik csak ha te is megkapod vagy ha javuást tapasztal akkor egy jutalmet kaphat. ha hisztizik elmond bizonyos dolgoknak akkor harag nem beszéltek vagy észheztér vagy lecseréled még fiatalok vagytok nagyon.
2018. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Harmadik baratnoje vagyok, es elvileg eleg sok kavarasa is volt akivel nem jottek ossze, szoval nem tapasztalatlan. En meg szeretnem vele beszelni csak tenyleg eleg kenyesen kezeli ezt az ugyet, ha kerem hogy legalabb egy picit nyaljon mindig eltereli a szot (igen, tiszta vagyok, apolt, es eddig senki nem panaszkodott😅) meg barmilyen szex temat felhozok mintha meg se hallotta volna. Viszont ezt a megsertodos, durcazosat nem igazan akarom, jobban orulnek ha megertene es nem kene igy “ha te nem akkor en se” jatekot jatszanunk.
2018. dec. 17. 22:54
 7/11 A kérdező kommentje:
Es “lecserelni” sem szeretnem koszonom, szerelmes vagyok bele☺️
2018. dec. 17. 22:55
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem akarod elhagyni akkor állj elé nyiltan. Mondd el hogy kevés az előjáték, csak magával foglalkozik és rosszul ujjaz. Mondd neki hogy te is szeretnél kielégülni. Mondd el neki hogy szeretnéd ha becsületesen kinyalna mielőtt a félig nedves szük puncidba erőlteti magát. Illetve mondd el hogy neked kevés zn5 perc.

Ha hárít, kerüli a témát, vagy besértődik akkor hagyd a fenébe, az ilyenból úgyse lesz férfi csak max egy pasi.

Ha hajlandó változtatni akkor jobb lesz a szex.


Egyébként az hogy valakinek hány nője volt semmit nem jelent. Ha sok rövid kapcsolata volt azt jelenti hogy másnál sem produkált emlékezetesen.

2018. dec. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanam neki
2018. dec. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt barátom megvolt róla győződve hogy milyen jól nyal és amikor szoltam neki hogy nem kó akkor mi az hogy nem jó eddig minden nő nagyokat élvezett, felvilágosítotram hogy én nem ők vagyok és másra vágyom , szerencsére megértette elmondtam neki mit hogyan szeretnék és élveztem én is, beszélgessetek mert nagyon fontos.
2018. dec. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!