Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee fogamzásgátlót szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee fogamzásgátlót szedek 2 és fél éve viszont ebbe a hónalba volt egy két alkalom amikor fél vagy 1 óràval később vettem be. Lehet ebből nagyobb probléma?

Figyelt kérdés
Még van 3 szem az aktuális levélből de már barnás folyásom van elég erős, ma úgy tűnt meg is jön, de egy erősebb vérzés után megint átment barnázásba. Természetesen végig szedem a maradék 3 szemet. Emiatt gyengült a fogamzásgátló hatása, és teherbe eshetek e?
2018. dec. 20. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet probléma. Például a tudatlanság. Dobozban a papírkát nem kell elolvasni, minek. Te vagy az ezredik akinek majd megírják, hogy nem, egy óra még semmit nem jelent. De nem kell aggódni, jövő héten újra megkérdezi valaki ugyanezt.
2018. dec. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elolvastam. Nem tudatlanságból nem vettem be, hanem úgy alakult később értem haza mint terveztem azokon a napokon. Nem is erre irányult a kérdésem, hanem hogy ez a barnázás okozhat e problémat. De köszönöm a korrekt választ.
2018. dec. 20. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam hogy tudatlanságból nem vetted be. Hanem ha a tájékoztató 12 órát ír, hogy annyit lehet késni, akkor nyilván az egy óra késéstől nem leszel terhes.

Hogy szedtél e valamit, ami esetleg bezavarta volna, azt meg ugye nem tudjuk, nem írtad.

2018. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Neocitran kapszulat szedtem, lázas nem

Voltam, csak megelőzés céljából szedtem, mert éreztem hogy beteg leszek meg akartam előzni, de tudtommal attól nem lehet probléma

2018. dec. 20. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!