Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Deciora faigamzásgátló mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deciora faigamzásgátló mellett Ospamox 1000mg antibiotikumot szedek, már a második dobozzal. Lehet az antibiotikum miatt pecsételő vérzésem? Illetve kiegészítő védekezés szükséges az utolsó szem antibiotikum bevételét követő 7 napban is?

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 10:27
 1/5 A kérdező kommentje:
*fogamzásgátló
2019. jan. 11. 10:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezt szedtem, ilyen esetben a dokit hívd... itt nem kapsz választ, lehet még ő sem tudja 100%ra. Neked amúgy a Deciora bejött?
2019. jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ATB alatt mindenképp kell védekezni máshogy is, pl óvszer, pharmatex. 2 hetes kúra után még minimum 1 hétig, de én inkább 2 hétig alkalmaznék mást is. A pecsételő viszont nem normális. Keresd fel a nőgyógyászt, ugyanis lehet, hogy az ATB legyengítette az immunrendszeredet, es lehet rejtett felfáásod!
2019. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, elfelejtettem írni, hogy ápoló vagyok, tudom mit beszélek.
2019. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1,5 hét múlva megyek a nőgyógyászhoz, rákérdezek. Több helyen azt olvastam, hogy az antibiotikum miatt nem szívódik fel teljesen a fog.gátló, és azért jelentkezik megvonásos vérzés. Másnál volt ilyen?
2019. jan. 11. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!