Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jól helyeztem fel a hüvelygyűr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól helyeztem fel a hüvelygyűrűt? Másoknál is ilyen alakot vesz fel a hüvelyben?

Figyelt kérdés
Ma tettem fel az elsot, viszont ahelyett hogy "gyuru" formaban a huvely falahoz illeszkedne es kozepen lenne egy "lyuk", teljesen fuggolegesen van mint ahogy osszenyomtam a ket oldalat es felhelyeztem. Ennek igy kell lennie vagy majd a helyere ugrik? Ha nem akkor milyen technikaval tegyem fel? Neztem a rajzot es elolvastam a tajekoztatot de nem egyertelmu es errol nincs szo benne...

2019. jan. 15. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos azt ott nem sokan látják. Én sem tudok róla semmit, de amíg jön egy válaszoló elmesélek egy történetet.

-Jónapot! Ön Dr Kovács?

-Igen kérem! Miről van szó?

-Tóth István vagyok! Maga tette fel a spirált a feleségemnek?

-Igen kérem!

-És le tudná szedni a farkamról?

2019. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, jól van az úgy abban a formában.
2019. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, mivel nem mechanikailag véd, hanem hormonok útján. A felszívódás tekintetében meg marhára mindegy, hogy hogy áll. Ha nem kényelmetlen, nem esik ki, akkor jó az úgy.
2019. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!