Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig mutatható ki az escapel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mutatható ki az escapelle esemény utáni tabletta nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

Anyám nem tudja hogy vettem be ilyen tablettát és el akar vinni nőgyógyászhoz, mennyi ideig mutatható ki egy ilyen gyógyszer? Vagy az orvossal meg lehet beszélni hogy erről ne szóljon neki? Egyébként ő bejöhet ő is az orvoshoz van kint kell várnia?

Nagyon félek!


2019. jan. 21. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerinted mi a fenéből derülne ki, hogy vettél be gyógyszert?
2019. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor erről a dologról semmilyen formán nem tud információt szerezni a nőgyógyásztól?
2019. jan. 21. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem fog kiderülni,nyugodtan menj csak el dokihoz.

Hány éves vagy?

A ciklusodat nem zavarta össze az esemény utáni?

2019. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok.

Pár napot késett.

2019. jan. 21. 15:45
 5/6 anonim ***** válasza:

20 évesen menj csak el egyedül nőgyógyászhoz,már felnőtt vagy.Anyukádnak semmi keresnivalója nincs ott,úgy értem,hogy bent a vizsgálóban.

Mondd meg neki,hogy elmész egyedül.

2019. jan. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"el akar vinni nőgyógyászhoz"


Nem kötelezhet rá! 20 éves vagy az istenért, nem 12! Felnőtt nőként ne féljék már az anyádtól!

2019. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!