Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex mennyire biztonságos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Kinek,mi a véleménye,tapasztalata?
2019. jan. 24. 23:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyén függő. Nem mindenkinél hat egyaránt jól.
2019. jan. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Annyira hogy a húgom negyedik gyereke pharmatexes bébi
2019. jan. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Naponta van ilyen kérdés. Ha nem esel egy "csóktól" teherbe lehet jó, de nem tudhatod mennyire könnyen esel teherbe. Ha nem akarsz kockáztatni, akkor max megszakítassal együtt használjátok.
2019. jan. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Évek óta a ezt használom.Először a huvely tablettát,de az nagyon rossz,ég,csip,szúr.

A huvely kup a jo.10 percet megkell várni,ennyi a titka.

2019. jan. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A hüvelykúp íze botrányos, lelombozó, hogy 10 percig várni kell és utána nem lehet orál. A lágykapszula nagyon ragad, az is lelombozó.
2019. jan. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9. éve használom, nekem bevált.
2019. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
5. Nem megenni vagy nyalogatni kell...
2019. jan. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 gondolom nálatok nincs orális szex sem, csak egyhangú reszelés misszionárius pózban. ;)
2019. jan. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Képzeld van de ahhoz nem kell gyógyszert enni. Azt a 10 percet is jól ki tudjuk hasznàlni amit vàrni kell. Fantàzia kérdése.:) Sok eszed nem lehet hallod csak egyből ítélkezel. Gratula.
2019. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy ahhoz kellene bármit "szedni", egyszerűen csak nekem nem jön be, hogy onnantól, hogy felhelyeztem a kúpot, már rossz íze lesz a párom farkának is, meg nekem is. Én szeretek pózt váltani, és sokáig szexelni, nem csak az elején van orál, hanem közben is többször. Még mindig azt mondom, hogy elég egyhangú monoton együttléteitek lehet, ha nem érted miről beszélek.
2019. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!