Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle tablettával esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle tablettával esemény utáni fogamzásgátlás után nem jön meg a vérzésem. Meddig várhatok, mi történhet?

Figyelt kérdés

2019. febr. 13. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Mikor kellett volna megjönnie? Mennyi idővel az aktus után vetted be?

Egyébként nyugi, az eseményutáni elég nagy hatékonyságú. Csinálj egy tesztet esetleg, hogy megnyugodj. Az elmaradt menstruáció első napjától már kimutatja.

Egyébként nekem pont, hogy előrehozta. A 20. napon jött meg. Próbálj megnyugodni, mert a stressz még inkább kitolhatja.

Ha nagyon sokáig nem jön meg, például ha már nem is a mostani, hanem a következő menstruációdnál kéne tartanod, akkor érdemes lehet elmenni nőgyógyászhoz, de szerintem még az is normális lehet. A lényeg, hogy relax.

2019. febr. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az esemény után rögtön 1 órán belül bevettem de ennek már 5 hete. De a napokban csináltam egy gyors tesztet,1 vonal jött ki de valahogy még most sem vagyok nyugodt
2019. febr. 14. 05:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig ezek alapján nincs okod aggodalomra. A terhesség teljességgel kizárt ilyen feltételek között. Próbálj megnyugodni, és elhesegetni a rémképeket. Bekem is volt terhességparám többször, de aztán mindig megjött. Ha amúgy normális, problémamentes ciklusod van, akkor simán lehet, hogy a tabletta most bekavart, várj türelemmel és esetleg menj el nőgyógyászhoz
2019. febr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!