Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megyek nyaralni és nem szeretn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megyek nyaralni és nem szeretném ha megjönne közben, Vasárnap kéne elkezdenem szünetet tartani. Az baj ha a fogamzásgátlót tovább szedem szünet nélkül? Mással is védekezzünk vagy így is biztonságos lesz fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés
Ha elkezdek szedni vasárnap egy új levelet akkor megjönni csak az új levél elfogyása után fog? (Laurina-t szedek)
2010. júl. 1. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy lehet ilyen módon "játszani" a gyógyszerrel, de mivel még sosem próbáltam, nem tudom, be kell-e szedned a teljes második levelet is. Van, aki csak pár szemet vesz be pluszba, nem egy egész levéllel. Egyik csoporttársam így lett terhes :S
2010. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem akarod h megjöjjön akkor szedd tovább és ha elfogy ugyanúgy jön a 7 napos szünet.biztonságos lesz de ha nagyon félsz akkor gumit is használjatok:)
2010. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha benne van a tájékoztatójában, akkor lehet ilyet csinálni.

Ha nincs, akkor NEM!!!

2010. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a nőgyógyászom mondta, hogy általában NINCS benne a tájékoztatóban, de LEHET ilyet csinálni, hogy tovább szeded. semmi gond se lesz, nem kell pluszban védekezni, de ha félsz, akkor csináljátok megszakítással, úgy nem lesz baj. a lényeg, hogy szedheted tovább, vedd be a köv. levelet is, és utána tarts szünetet, csak arra figyelj, hogy ne csináld ezt az eltolást sűrűn.
2010. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is majdnem lett olyan problémám, hogy utazunk az egyetemmel, és akkor lett volna meg (sajna elmaradt így nem kellett belevágnom), szóval elmentem dokihoz, megkérdeztem, mennyire zavarja meg a szervezetem, ha két levelet szedek be szünet nélkül. Azt mondta, hogy nem muszáj két levelet beszednem, elég csak annyi, ameddig el akarom tolni a mensim, a maradék levelet meg elteszem más hasonlóra. Nem mondta, hogy ez csökkentené a hatását, és minden figyelmeztetést el szokott mondani ha nem tetszik neki a dolog, szóval nem hiszem, hogy ettől terhes lehetnél. Ennyit tudok csak :) De ha féltek, akkor védekezzetek gumival is.


19/l

2010. júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!