Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Roxanelle fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roxanelle fogamzásgátló tablettát szed valaki? Mik a vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 15. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Most kezdem el szedni, engem is érdekelne. Főleg a libidóval kapcsolatban
2019. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én három évig szedtem, semmilyen közvetlen mellékhatást nem éreztem. Viszont ezalatt az idő alatt egyre stresszesebb lett az életem, plusz a kapcsolatunk és éppen úgy állt, hogy törvényszerű volt a lassítás a "mint a nyulak" állapotról, így a libidóm is csökkent (úgy általában kevesebb lett a szex mennyisége a párom hasonló életmódja miatt is), és sokszor voltam nyomott, hangulatingadozásaim is voltak. Egy hónapja hagytam abba, azóta kiegyensúlyozott vagyok, de most amúgy is nyugisabb időszak volt, szóval megint csak nem tudom, hogy van-e bármi összefüggés.

Amikor elkezdtem szedni elhúzódó pecsételős vérzésem volt, ezt nyilván megszüntette, kíváncsi vagyok rendben lesz-e most a ciklusom.

Hízást, mellnövekedést, bőrromlást/javulást, stb.-t én nem tapasztaltam, de nincs is olyan alkatom, hogy ez várható legyen.

2019. febr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok, és az még lemaradt, hogy nem a rossz tapasztalatok miatt hagytam abba, egyszerűen most így láttam jónak. Többek közt például kíváncsi vagyok, hogy ezt a hangulatingadozást, szorongást okozhatta/felerősíthette-e a tabletta, és hogy rendben van-e egyébként a ciklusom.
2019. febr. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem is csökkent a libidóm,úgy látom másnál is. Nekem ez az első fogamzásgátló amit szedek 2 éve,még akkor mondta az orvosom,hogy ez új fajta fogamzásgátló. Nekem az első 3 hónapban meggyűlt a bajom vele, mire hozzászokott a szervezetem.Nekem is ugyanazok tüneteim vannak\voltak mint amit leírtatok.

2019. febr. 26. 19:27
 5/5 anonim válasza:

Én ezt szedtem,majdnem bele is haltam.

Akkor sorolom: depresszió,öngyilkossági gondolatok,pánikbetegség,migrének,hasmenés,fogyás..ágyból felkelni nem tudtam.

Mindezt úgy,hogy amúgy egy életvidám kiegyensúlyozott ember vagyok.

Tudtam nem vagyok ilyen depressziós igazából nincs rà okom..de a kedves gyógyszer ezt nem így gondolta..6 hónapot bírtam másfél hónapja hagytam abba.Soha soha többet!

2019. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!