Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm nem engedi, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem engedi, hogy elmenjek benne óvszerrel. Más is járt így?

Figyelt kérdés
Gumióvszerrel szexeltünk. Ez volt az első szex köztünk (nem voltunk szüzek). Huszonévesek vagyunk. Időben húzzam ki és majd ő kirántja nekem. Bizonygattam óvszer felfújós videókkal, hogy milyen erős anyagból van, de ez se segített. Tanácstalan vagyok. Esetleg később próbáljak rá?

2019. febr. 24. 07:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a gumi pont ezért van.
2019. febr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Lehet korábban már szakadt el óvszer és okozott neki kellemetlen perceket napokat. Vagy élvezi ha kirántja neked, de vedd rá hogy szájjal fejezze be, a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad.
2019. febr. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld.
2019. febr. 24. 07:44
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Basszus ne haragudj, de nem lehet túl okos csaj. A guminak pont ez a lényege, meg persze a nemibetegségek elleni védelem.
2019. febr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Yskirde ***** válasza:
79%
Előző. Nem okossàg kérdése🙄 van ilyen fóbia is, fél a csaj a terhességtől ennyi.
2019. febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
A legtöbben csak túllihegik, nem fóbia áll mögötte.
2019. febr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Én kidobnàm. Én még gumizni sem vagyok hajlandó. Se kihúzni. A csajomnak foganzàsgàtlót kell szedni hogy nyugodtan bele élvezhessek. Ha nem szedné màr kidobtam volna.
2019. febr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miután egyszer kiszakadt szex közben a gumi (kivette, majd visszatette rövid orál után), valószínűleg "kiszáradt" vagy fene tudja, utána én sem engedtem, hogy bennem menjen el, pedig mi még csak az aktus közepén jártunk, nem ment el. Jobb félni...

Viszont ezt pár hónap alatt lenyomtam magamban, nála mióta tart? Tabletta nem jöhet szóba? Azt Ő irányítja.

2019. febr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
7-es undorító egy féreg vagy. Ki is röhögnélek, ha ezt face to face lenyomnád. Tömje magát hormonokkal a nő miattad, higy neked jó legyen. Úgysem neked lehet bajod belőle, az meg kit érdekel, hogy a csahjal mi lesz, mi? Szánalmas vagy.
2019. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Tabletta nem jöhet szóba? Azt Ő irányítja."


Ha ennyire fél a csaj, akkor ez csak rosszabb, mert pont, hogy nincs ráhatása. A guminál látszik, ha szakad, de a tabinál csak utólag derül ki, ha nem használ.

2019. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!