Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex krém?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex krém?

Figyelt kérdés

Aki már próbálta a pharmatex krémet, ami azonnal hat, mondana véleményt? Tudom, ezzel nem leszek népszerű, de nem az aktus elejétől használnánk, hanem a vége felé, mert szeretjük a másikat aktus közben is orálisan kényeztetni mondjuk 2 póz között, és úgy tudom, nincs túl jó íze.(7 éve együtt vagyunk, lassan gyereket is tervezünk, nem lenne gond, ha esetleg előbb becsúszna, de még élesben nem álltunk neki).

Mennyire hangulatgyilkos? Mennyire macerás a használata?

Köszi a válaszokat


2019. febr. 28. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Döntsd el magad: az alkalmazás után legalább 10 percet kell várni. Az íze rossz, és csípi a makkomat.
2019. márc. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezért néztem ki a hüvelykrémet, mert az azonnal hat.
2019. márc. 1. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!