Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Fogamzásgátlás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Március 1-jén hagytam abba a fogamzásgátlót. A placebo tablettákat már nem kezdtem el szedni. Szerintetek? Többi lent.

Babát szeretnénk a párommal. Március 1-jén lett volna esedékes szedni a placebo tablettákat,de már nem vettem be belőle az első szemét sem. Aznap este együtt is voltunk a párommal. Sikerülhetett a baba? Jártatok már így? :) roxanelle fogamzásgátlót szedtem több mint egy évig. Köszönöm a segítséget :)

márc. 3. 10:10  Privát üzenet  

A válaszok
A placebonak semmilyen hatása nincs. Ha március 1-jén még bőven védett voltál. El kell telnie pár hétnek, hogy kiürüljön a hatóanyag a szervezetedből. Addig még sok reményt ne fűzzetek a dolgokhoz, de nyilván a napok múlásával egyre jobban nőnek az esélyeitek, szóval próbálkozzatok :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 3. 10:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :) reméljük nem kell sokat várni 😊

# 2/6Időpont márc. 3. 10:25 Privát üzenet
Kizárt dolog, hogy rögtön az abbahagyás utáni napon terhes legyél. A fogamzásgátló ugyanis hivatott meggátolni a peteérést, illetve elvékonyítja annyira a méhnyálkahártyát, hogy ne tudjon a megtermékenyített petesejt beágyazódni. Na, már most, mivel te végig szedted a tablettát, csak utána nem szedted tovább, a következő nap még nem tud megérni a petesejt, hogy azt meg lehessen termékenyíteni, illetve a méhnyálkahártyának is idő kell a megvastagodáshoz. Természetesen van lehetőség rögtön az első hónapban teherbe esni, de nem az abbahagyást követő napon! Ez úgy fog kinézni, hogy szépen beindulnak a tested természetes folyamatai, ha beindulnak, mert nagyon sokaknál hónapok kellenek ehhez, aztán lesz majd középidőben peteérésed. De neked még nem volt peteérésed. Tehát azon kívül, hogy volt egy jó együttlétek, még semmi nem fog történni. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont márc. 3. 10:26 Privát üzenet

Drukkolok nektek :)

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 3. 10:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! Aranyosak vagytok! 💖

# 5/6Időpont márc. 3. 10:33 Privát üzenet
Ezt már kérdezted és tök ugyanezt a választ kaptad akkor is..

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont márc. 3. 15:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Roxanelle fogamzásgátlót szedtem. Az orvosom azt mondta hogy tegnap este már ne vegyem be, mert pitvarfibrillációm van és trombózist okoz. Tegnap a placebo fehér tablettát...
Elfelejtettem bevenni a fogamzasgatlot a 3. heten?
Rezia fogamzásgátlót használok, ma jött meg, de még maradt 2 placebo tablettám ilyenkor kezdjek új levelet vagy folytassam a placebót?
Elég védett vagyok? Sziasztok.1 hónapja szedek fogamzásgátlót most jönnek placebo tabletták. Ha ezek elfogynak akkor is ugyanolyan védett vagyok és elmehet bennem a párom miután...
A Roxanelle fogamzásgátlót szedem, és a placebo tabik után, most 3 aktív tabit kihagytam. Hogyan szedjem/ne szedjem tovább?
Rezia fogamzasgatlot kezdtem szedni. A masodik levelnel tartok, a 15-24ig szakaszban vagyok. Par napig nem volt nalam a noteszem. Most eszre vettem, hogy az egyik nap...

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Fogamzásgátlás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!