Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Március 1-jén hagytam abba a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Március 1-jén hagytam abba a fogamzásgátlót. A placebo tablettákat már nem kezdtem el szedni. Szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk a párommal. Március 1-jén lett volna esedékes szedni a placebo tablettákat,de már nem vettem be belőle az első szemét sem. Aznap este együtt is voltunk a párommal. Sikerülhetett a baba? Jártatok már így? :) roxanelle fogamzásgátlót szedtem több mint egy évig. Köszönöm a segítséget :)
2019. márc. 3. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A placebonak semmilyen hatása nincs. Ha március 1-jén még bőven védett voltál. El kell telnie pár hétnek, hogy kiürüljön a hatóanyag a szervezetedből. Addig még sok reményt ne fűzzetek a dolgokhoz, de nyilván a napok múlásával egyre jobban nőnek az esélyeitek, szóval próbálkozzatok :)
2019. márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) reméljük nem kell sokat várni 😊
2019. márc. 3. 10:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog, hogy rögtön az abbahagyás utáni napon terhes legyél. A fogamzásgátló ugyanis hivatott meggátolni a peteérést, illetve elvékonyítja annyira a méhnyálkahártyát, hogy ne tudjon a megtermékenyített petesejt beágyazódni. Na, már most, mivel te végig szedted a tablettát, csak utána nem szedted tovább, a következő nap még nem tud megérni a petesejt, hogy azt meg lehessen termékenyíteni, illetve a méhnyálkahártyának is idő kell a megvastagodáshoz. Természetesen van lehetőség rögtön az első hónapban teherbe esni, de nem az abbahagyást követő napon! Ez úgy fog kinézni, hogy szépen beindulnak a tested természetes folyamatai, ha beindulnak, mert nagyon sokaknál hónapok kellenek ehhez, aztán lesz majd középidőben peteérésed. De neked még nem volt peteérésed. Tehát azon kívül, hogy volt egy jó együttlétek, még semmi nem fog történni. :)
2019. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Drukkolok nektek :)

#1

2019. márc. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Aranyosak vagytok! 💖
2019. márc. 3. 10:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezted és tök ugyanezt a választ kaptad akkor is..
2019. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!