Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Fogamzásgátlás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mi történhet velem?

Sziasztok!

Január 1-én hagytam abba a Tri-regol tablettát, 8 év után.

Csak ez vált be. Mostmár a párommal közelebb érezzük magunkhoz a gyermekvállalás gondolatát, ezért hagytam abba.

Azóta január 3-8-ig és január 15-20 ig volt menzeszem, azóta elmarad.

Csináltam terhességi tesztet, de negatív.

Ha nem várunk babát, viszont kimarad ennyi ideig a menzeszem, mi lehet a baj?

Lehetséges, hogy állapotos vagyok, csak a tesztek nem mutatják ki?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gyerekvállalás, Tri-Regol, menzesz, késés

márc. 26. 16:14  Privát üzenet  

A válaszok
Valószínűleg hormonzavar, még nem állt be a rendes ciklusod a fogamzásgátló után.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 26. 16:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, lehetséges.

Ez választ ad arra is, hogy miért vagyok kiütéses. Eszembe sem jutott összekapcsolni a két dolgot.

# 2/3Időpont márc. 26. 16:42 Privát üzenet
A tri regol igen magas hormontartalmú szer, idő kell a szervezetednek, mire visszaáll a hormonháztartásod.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 26. 17:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Escapelle tablettával esemény utáni fogamzásgátlás után nem jön meg a vérzésem. Meddig várhatok, mi történhet?
Ha a Nuvaring hüvelygyűrűt egy nappal később helyezem fel történhet probléma?
Mennyi lehet az esélye annak hogy BAJ történhet?
Történhet valami ha gumival csináltuk a barátommal, elélvezett. Utána később leszoptam, majd gumi nélkül csináltuk, miután ki vette rá kb.30 mpre élvezett el?!
Történhet baj ha így védekeztünk?
Elfelejtettem bevenni a tablettát, mi történhet?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Fogamzásgátlás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!