Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex lágy hüvelykapszulat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex lágy hüvelykapszulat vagy hüvely tabletta ajánlanátok?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, aki még nem iratott fel fogalmazásgatlo tabit. Lett egy barátom és vele szeretnék lefeküdni viszont óvszer nélkül mert az irritálja. Megszakitashoz és naptármodszerhez melyik az ajánlatos? Csíp valamelyik? A válaszodat előre is köszönöm 😁
2019. márc. 28. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Barátnőm is ezt használja már 2 éve :) nem csípi, viszont este ajánlatos használni, különben egész nap folyni fog :)

23/F

2019. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát...én nem szórakoznék vele a helyedben.


1. Engem úgy csípett, hogy abból minden lett, csak szex nem.

2. Megbízhatatlan. Elég ciki lenne 18 évesen teherbe esni a tablettaírás előtt.


Vagy bírjátok ki, amíg felíratsz gyógyszert, vagy használjatok gumit, vagy ha minden áron spermiciddel akartok szórakozni, legalább ne a termékeny időszakra időzítsétek és NE élvezzed beléd.

2019. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"óvszer nélkül mert az irritálja"

Mármint allergiás rá vagy csak simán hisztizik? Ha előbbi, akkor van latexmentes is, ha utóbbi, akkor én nem maradnék ilyen rinyagéppel. Jó tudom, 18 évesen sokan alárendelik magukat a pasik akaratának, de én kiállnék magamért, és nem kockáztatnék egy terhességet, betegséget vagy egyéb problémát.

2019. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!