Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire megbízható a spirál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbízható a spirál?

Figyelt kérdés
Aki használja nem okoz nála gyulladást? Milyen érzés amikor felteszik? Nagyon kellemetlen? Mi történik akkor, ha valaki spirál mellett mégis terhes lesz? Ez hogy lehet? Régóta gondolkodom, hogy megpróbálom, de egy barátnőmnek folyamatosan gyulladást okozott, igy elment a kedvem tőle. Kíváncsi lennék, hogy másnak milyen tapasztalati vannak.

2019. márc. 29. 06:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg evvel a iub eszközzel van valakinek tapasztalata? Mennyire esélyes, hogy kilöki a szervezet? [link]
2019. márc. 29. 06:45
 2/3 anonim válasza:
48%
Szia, nekem van Jaydess sprálom szeptember óta. Amikor felrakták szúrást éreztem, és utána rögtön lekezdtett fájni az alhasam. Cataflamot szedtem három napig kb míg elmúlt a hasfájás. Engem egy dolog nagyon zavar és zavart, hogy foltozással jár nálam és hosszabb de kevésbé erős a menzeszem. A foltozás az első pár hétben sok és gusztustalannak is tűnhet, de lassan elment, viszont a hosszabb menzesznek nem orülok, pedig a nődokim azt mondta, hogy valójában el is tűnhet a menzesz. Állítólam a spirál mellett majdhogynem lehetetlen terhesnek lenni, de persze megtörténhet, ekkor azt mondta a nődokim, hogy javarészt elvetetik, mivel nem teljesen "normálisan" fogant meg. Azért lehetséges, mert egy fogamzásgátló sem 100%os, macha nem sexelsz az a megoldás. Nekem semmi gyulladás, és eddig elmozdulást sem észleltem, terhességem sem volt és a párom nem érzi. Igen, borsos az ára, de nekem megérte, nem kell naponta szedni valamit, amit én elfelejtenék.
2019. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
1 barátnőmnek közel 5 évig fenn volt a hormonmentes spirál. Nagyon görcsölt tőle, össze-vissza dőlt belőle a vér, szólt a dokijának, aki leintette, hogy normális. Később elment egy másikhoz, akkor kiderült, hogy baromi nagy kárt okozott nála a spirál, még kérdéses, hogy lehet-e gyereke..
2019. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!