Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaringnél számít az óra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaringnél számít az óra átállítás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Számít le vagy felteves miatt?Mindig pontosan helyeztem eddig ki be ,par hónapja használom. Maradjatok ugyanannál az óránál?
2019. ápr. 1. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Benne van a betegtájékoztatóban, hogy mennyire kell pontosnak lenni: "Ha az új gyűrűt több mint 3 órával később helyezi fel, csökkenhet a terhesség megelőzésének hatékonysága."

Nehéz lett volna elolvasni? :D

Tehát nem, nem számít az óraállítás.

2019. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem lekezelő voltam, csak tényleg nem értem, hogy lehet gyógyszert (pláne hormont) szedni úgy, hogy valaki nem olvassa el alaposan a mellékelt tájékoztatót...

Ha meg elolvasod, akkor nyugodtan bízz meg benne, nincs szükség mások magánvéleményére. Bele van írva, hogy mi a teendő, értelmetlen tovább kérdezgetni.

2019. ápr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!