Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrű vélemény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrű vélemény?

Figyelt kérdés

Nők lenne pár kérdésem aki használja

-Hüvelygyűrű mennyire biztonságos?

-Párodat zavarja szex közben?

-Belém élvezhet a párom?

-1 hetes szünet időszakban is véd?


2019. ápr. 2. 19:55
 1/3 Derwer ***** válasza:

Bár férfi vagyok, de tudok válaszolni :

1; ugyanannyira biztonsagis, mint a tabletta.

2; Nem, nem zavart szex közben sosem éreztem.

3; Igen, azért van, hogy ne termékenyülhess meg.

4; Igen, a szünetben is véd, ugyanaz a mechanizmusa , minta tablettának.


30F

2019. ápr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

- Átlagos használat esetén 8% a hibaszázaléka, helyes használat esetén 0,1-0,3%

- Nem zavarja, 1-2 alkalommal, ha pont olyan a mozdulat akkor egy pillanatra érzi, de nem fájdalmas vagy zavaró elmondása szerint.

- Miért ne élvezhetne? Komolyan kérdezem. Ez egy fogamzásgátló, éppen erre való.

- Ismét: miért ne védene?

2019. ápr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

4 évig használtam, most tettem le, sose volt vele gond, ha kellett használtam mellette szedhető antibiotikumot is, akkor se volt gond. Sose szakítottuk meg az aktust, tehát a párom mindig belém élvezett. Nem érezte, max 1-2x csikizte meg azt mondta.

A szünetben is véd ha pontosan egy hetet betartja az ember, ha 3 óra csúszás volt akkor már egy hét óvszer kellett.

2019. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!