Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A férfi fogamzásgátlás mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi fogamzásgátlás mennyire hatásos? Úgy értem van a külön férfiaknak tabletta az ugyanúgy megvéd a bajtól mint a nőknek készülő fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a kutatók sokat próbálkoztak mivel a férfiaknál nehezebb a dolog mint a nőknél, de annak ellenére ugye ugyan olyan biztonságban érezhetem magam?
2010. júl. 4. 19:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ezek még semmire se jók
2010. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
14%

Csak teszt szintjén van, nehogy már ezt akarjátok kipróbálni, már bocs!Amúgy is, akkor már a lány szedje a tabit!Én 2 éve szedem, semmi gondom vele, na meg állítólag nemzőképtelenséget is okozhat a pasiknál, olvastam, én biztos nem kockáztatnék.

Még forgalomba sem hozták!

2010. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Te magad biztonságban,mert nem leszel terhes, de a párodnál olyan bajokat tud okozni, hogy hajjaj. Emlékszel a régi női fogamzásgátlókra? A nagy részük már nincs forgalomban. Ez a férfi fogamzásgátló új, még ki sincs selejtezve. Nem lenne az a pénz, amiért kockára tenném a párom egészségét.
2010. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom te hol laksz, de Magyarországon ilyet még nem lehet kapni.

Egyébként azt olvastam, hogy hatásos. Csak éppen mikor tesztelték a szokásos módszerrel (egyik csoport placebót kap, másik a gyógyszert), akkor az összes férfi depressziós lett, még az is, aki nem gyógyszert kapott, csak placebót.

Vmiért bántja a férfiak önérzetét...tiszta szánalom.


Egyébként második: A mostani fogamzásgátlók is okozhatnak meddőséget. Van, hogy abbahagyás után nem indul be a peteérés.

2010. júl. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nem szedek én fogamzásgátlót. Utolsó egyébként ezt kár volt mondanod, mindjárt neked ugranak a 16 éves biológusok, akiknek soha semmi baja nem lesz semmi hormontartalmú készítménytől.
2010. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

19:59

Ezt tényleg kár volt mondanod,én is szoktam,de mindig leharapják a fejem,hogy ez régen volt,régen volt.A ma pedig 20 év múlva lesz "régen" és akkor majd ezekre a csodabogyokra fognak mutogatni,hogy mekkora szarok.Akinek nem lett baja tőle,miután abbahagyta,az kétpofára mondja,hogy nem is lehet,kivan zárva,hogy meddőséget okoz,hisz neki nincs baja,szóval nincs itt gond és punktum!Aki pedig megszívta az pedig lapítson,bármit mond úgyis hülye.

A férfi fogamzásgátlásról olvastam már cikkeket,de akkor még sehol nem volt forgalomban,csak kísérlet alatt.Azóta nem tudom melyik országban kapott engedélyt.Az viszont már most érdekes,hogy a férfi nemzőképességet jaj nehogy kockára tegyük,mert akkor juj mi lesz.A nőé pedig mindegy,szedje csak,hisz kényelmesebb,mint a gumi.

Már látom,hogy ez megint egy olyan pontja lesz az életnek,amitől felfordul a gyomrom.

2010. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

Én vagyok, akit mindjárt le fognak támadni:D

Sajnos senki nem fogja fel, hogy ezeket a hiperszuper alacsony hormontartalmú készítményeket nem olyan régóta használják még.

Majd ha a mostani 16-25 éve generáció 40 lesz, akkor nézegethetjük, hogy okozott-e meddőséget vagy sem.

Nem szeretem, mikor 20 évesen arról magyaráz vki, hogy már két éve szedi és semmi baja. Meg mellékhatása sem lehet...

Na persze.

Bezzeg ha vki véletlen beírja, hogy gyógyszer után több évig járt meddőségibe, és alig esett teherbe, akkor biztos hazudik...

Én nem azt mondom, hogy mindenki meddő lesz, aki szedi, de azt állítani, hogy lehetetlen, kicsit felelőtlenség.


A férfi fogamzásgátlóra meg visszatérve: Szerintem ne reménykedjünk. A férfiaknak csak addig nagy a pofájuk, amíg másnak kell mérgeznie magát a gyógyszerrel.

2010. júl. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig elmesélem, hogy unokatestvérem bizony évek óta babára vár és mindig az a válasz, hogy tablettaszedés előtt is meddő volt...volt a fenét volt az, semmi baja sem volt :( Szóval nekem magyarázhatnak az okos 16-17 évesek (akiknek szerintem egyáltalán nem szabadna még ilyesmit szedni).
2010. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

19:59

Tudom, h okozhat a nőknél, de akkor sem nagy arányban.Meg szerintem a fogamzásgátlás maradjon a nők feladata én nem is tenném ki ilyennek a párom, kezdetleges vmi...lehet állandóan azt kérdezném, hogy bevetted?:))) de á, én maradok a fogamzásgátlómnál, nem kockáztatnám a párom egészségét ilyenekkel.

2010. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

21:50

Az is baj, h néhány orvos meg sem vizsgál mindent..pl a peteérést h mikor van, ez is fontos tablettaszedés előtt, h van-e egyáltalán.

2010. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!