Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kézfej zsibbadás mióta fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kézfej zsibbadás mióta fogamzásgàtlót szedek?

Figyelt kérdés
Egy nap sokszor előfordul hogy hirtelen elkezd zsibbadni a kezem, előzmények nélkül. Lehet a fogamzásgâtló következménye? 5 hónapja szedem, egyszer 1 hónapra abbahagytam de akkor is zsibbadt. Régen nem volt ilyen. 18 évesen biztos nincsenek izületi problémáim, akkor mitől?
2019. ápr. 17. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Lehet keringési probléma, azt a fogamzásgátló okozza illetve felerősíti. van a családban ilyen eredetű betegség? Trombózis stb?
2019. ápr. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Trombózisra hajlamos vagy!

S lhet hogy már ez a folyamat már elindult!

Azonnal tegyél félre mindent,ls hívd fel az orvosod!

ŐValószínűleg ő azonnal leállítja a gyógysuzer,vagy is fogamzásgátló szedését.

Mindent mondj el! Ne várj vele egy másodpercet sem!

2019. ápr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Lehet a fogamzâsgátlótól igen.

Nekem az egyik combomban volt időnként zsibbadâsérzés.

Azrán abba is hagytam a szedését. Én orvoshoz nem mentem vele, csak a háziorvost hívtam fel tanácsért telefonon. De miután mâr nem szedtem Kb. 2 hónap múlva teljesen elmúlt ez a tünet. Azóta óvszerrel v. megszakítással védekezem. Kb. már 20 éve, szerencsére sikeresen. :)

2019. ápr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!