Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire nagy baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nagy baj?

Figyelt kérdés

2 hónapja szedek fogamzásgátló tablettát de előtte nem szedtem.

A 2.levélből már csak 5 szem van,de az előtte lévő 2-3 szemet este 7 helyett reggel 7-8kor vettem be. Van olyan is hogy este 7 előtt egy fèl órával vagy este 7 után fèl órával.

Mennyire baj?



#Fogamzásgátló/tabi/
2019. ápr. 21. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. Pár óra előbb vagy később nem számít. Az a lényeg, hogy 12 óránál később ne vedd be.
2019. ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, nyugi. Nincs ezzel gond.
2019. ápr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

RTFM = read the fucking manual


Mindegyiknél más a határ. Soknál ha 12 órával később veszed be, akkor már nem véd. Azért az este 7 helyett a reggel hét komoly csúszás. Én védekeznék mellette máshogy is a következő X napon (ez is ki fog derülni a betegtájékoztatóból.

2019. ápr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, 1-2 ora elotte-utana nem gond, de reggel 7 az nagyon sok. En egyszer jartam igy es mivel a reggeli szex utan jutott csak eszembe, hogy kesobb vettembe, esemenyutanit is vettem be es 1 hetig kiegeszito vedekezes is volt, biztos ami biztos.

Szoval ovatosan, allits ebresztot a telefonon. :)


26N

2019. ápr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a rendes fogamzásgátló mellé meg tilos eseményutánit bevenni, de mindegy már.
2019. ápr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!