Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha glutén és laktózérzékeny...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha glutén és laktózérzékeny vagyok, használ a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Olvastam különböző oldalakon, hogy ha valaki felszívódási zavarral küzd, akkor nem biztos, hogy hat

Most tartok az első levél végén ( nem kihagyasos, 24 aktiv, 4 placebo) mar a 3. Placebot vettem be, es nincs megvonásos vérzés.

A betegtajékoztató szerint, már első héttől véd, én mégis csak pár napja mertem kiegészító fogamzásgátló módszert elhagyni( óvszer)

Lehet terhesség miatt nem jött meg?

A gyógyszert mindig rendszeresen szedem, ugyanabban az időben.

Az egyik legkisebb hormontartalmu gyogyszer amugy



2019. ápr. 22. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne ilyen alapvető probléma a fogamzásgátlóval, akkot az orvosod rákérdezett volna, mielőtt felírta.
2019. ápr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ, nem kérdezett tőlem semmit.

Én elmondtam neki hogy milyen problémáim vannak, de nem figyelt tulzottan :/

2019. ápr. 22. 08:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy nem befolyádolja semmi a hatását :/ hát nem tudom.
2019. ápr. 22. 08:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A felszívódásra nincs hatással, de némelyikben van glutén, így az okozhat gyomorpanaszokat.
2019. ápr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) igen, olvastam hogy némelyikbe van. Az enyémbe minimális laktóz van, glutén elvileg nincs.

Remélem minden rendben, és más miatt nem jön meg :/

2019. ápr. 22. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!