Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo szunet elotti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo szunet elotti verzes?

Figyelt kérdés

18 eves lany vagyok, 3. Level fogamzasgatlomat szedem. Mindig korulbelul ugyanabban az idopontban szedem. Aprilis 10-21 kozott nem voltam otthon es sajnos soha nem tudtam ugyanabban az idopontban bevenni. Mar csak 3 tabletta van hatra.

A gond az hogy a het elejen megjott.

A baratommal utoljara aprilis 6-an fekudtunk le. Mas vedekezest nem alkalmazunk. Lehet baj?


2019. ápr. 24. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell percre pontosan szedni, bizonyos időcsúszás belefér, ha abból nem csúsztál ki, akkor baj nem lehet igazából.

Elvileg az első három hónapban bármi lehet.

2019. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
7-8 korul szedtem eddig, az utazas alatt 11-ejfelre atcsuszott. Ez baj?
2019. ápr. 25. 08:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét. Nem baj, én régebben este 8kor vettem be és hirtelen álltam át délelőtt 11órára,bajom nem volt tőle, de tény, hogy azért jobb ugyanabban az időpontban bevenni. Legyen egy megszokott idő.
2019. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:)
2019. ápr. 25. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Szívesen. 😊😊
2019. ápr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha igy fekszem le a parommal lehet baj?
2019. ápr. 25. 19:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok újra 😂😂

Nem hinném, hogy gond lenne, én is időeltolódással szedtem a gyógyszerem, és nem volt belőle baj. Persze minden másra is figyelni kell mellette. Ha nem mered magad teljesen elengedni, max várjatok egy kicsit, addig óvszer + gyógyszer, mondjuk egy hétig, de én feleslegesnek gondolom 😊😊😊

2019. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!