Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barna darabos folyás. Minek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barna darabos folyás. Minek lehet a jele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szombaton vesztettem el a szüzességem,és tegnap óta ilyen barnás picit darabos folyos "izét" észleltem a bugyimon..Picit megijedtem és elkezdtem kutakodni eléggé vegyes magyaràzatokat találtam rá.Valahol azt irták ez a beágyazódás jele valahol azt hogy méhszáj sérülés,máshol azt h baktérium miatt és találtam olyat is ahol azt irták hogy egész egyszerűen csak szüzhártya maradvány.örülnék ha az lenne mert nem akarok se kisbabát,se fertőzést.:( Valaki aki ért hozzá kérem nyugtason meg.

Védekeztünk a barátommal,igaz utána fályt 2 napig a hasam illetve hanyingerem is volt de olvastam hogy ezek természetes dolgok ilyenkor :) Rendszertelen a menstruációm egyébként ha ez jelent valamit,akadt már olyan korábban hogy nem jött meg.Majd most kéne negjönnie elméletileg..

Kérlek nyugtassatok meg hogy nem a terhesség jele..18 éves vagyok és még nem szeretnék gyereket.

A válaszokat köszönöm



18/L



2019. ápr. 24. 19:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Fáj** elírtam
2019. ápr. 24. 19:37
 2/5 anonim ***** válasza:
A szűzhártya elszakadása okozza,ne félj nincs baj.
2019. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mensi előjele valszeg, no para.
2019. ápr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel most vesztetted el a szüzességed, valószínűleg attól vérzel picit, nekem is így volt
2019. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hányinger és hasfájás? Én ilyet még sosem olvastam. Ha nem múlik el célszerű volna dokihoz menni, ami amúgy sem árt az első után.
2019. ápr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!