Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer megbízhatóság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer megbízhatóság?

Figyelt kérdés

Már pár hónapja élek aktív szexuális életet,de eddig mindig kombináltuk a megszakítást az óvszerrel,mert parázós vagyok.

Hogy győzhetném meg magam,hogy elég az óvszer?

Tapasztalatok?

Tényleg nem lehet baj?



2019. ápr. 28. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható az eszköz. De a használóján is múlik a megbizhatósága
2019. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Yskirde ***** válasza:
7%
Félsz az óvszertől de a megszakítástól nem(ami nem védekezés)?😂😂 Amúgy fogamzásgátló
2019. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Második. Nem felváltva alkalmaznak és óvszert és megszakítást, hanem egyszerre. Tehát óvszerrel is a megszakításos módszerrel élnek.

Nos, nem tudom, hogy milyen emiatt aggódni, mert én sosem aggódtam azon, hogy nem elég az óvszer. Egyszerűen nem logikus, hogyha minden ondó az óvszerbe megy, és az nem szakad ki, akkor teherbe tudnék esni.

Másfél éve van szexuális életem, mindig óvszerrel védekezünk, és nem vagyok terhes (én nem is leszek, mert az óvszer ez egyik legbiztonságosabb fogamzásgátlási eszköz). A kiszakadás pedig rendeltetésszerű használat mellett szinte kizárt.

2019. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
76%
Én is elképesztően rettegek a terhességtől. Ezért én is 2 védekezési módszert alkalmazok. A fogamzásgátló tablettát és az óvszert. Ez a leghatásosabb kombó. És élvezetesebb mint a megszakítás.
2019. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!