Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumival szexeltünk, kiszakadt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumival szexeltünk, kiszakadt, részletek lenn. Mennyire valószínű a teherbe esés?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel ma reggel lefeküdtem, ő nyitotta fel a gumióvszert. Valahogy megsérthette egyponton a szélét, mert csak jó 15 perc után vettük észre hogy széthasadt, és tulajdonképpen védekezés nélkül csináltuk. Nem mentem el, még azelőtt kihúztam.

Ami még fontos, mentruációja legutolsó napján volt, még épp volt egy kevés, sötét színű vérzése.


Nem vagyok nőgyógyász, de annyit azért tudok hogy ekkor még a méh nyálkahártyája igencsak vékony, megtermékenyitett petesejt beágyazódására nem a legmegfelelőbb.

de már hallottam cifra esetekről, hogy menstruáció alatti szeretkezésből lett megtermékenyülés, szóval nem lehet semmire se 100%-ot kimondani.


A fentiek mellett mennyire kéne sürgősen holnap mennie esemény utániért? A HCG hormonon alapuló gyorstetsztek csak 6 nap elteltével működnek, vagy van ennél gyorsabb is?



2019. ápr. 28. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
simán lehet terhes, nem rossz egyébként apukának lenni
2019. ápr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Yskirde ***** válasza:
100%
Menstruáció alatt is teljesen nyugodtan teherbe lehet esni, ez van... És hiába nem mentél el, az előváladéktól is lehet terhes. 72 órás tabi és tesztek, elég sürgősem
2019. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A vastag méh nyálkahártya a beágyazódashoz kell, az kb még egy hét. Azt nem kellene megvárni, menjetek el esemény utániért.
2019. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
ugyanmar sracok, 100bol 70 ember allandoan vedekezes nelkul szexel gond nelkul. nem sok az eselye a dolognak..
2019. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az orvos ilyenkor alapvetően 72 órásat ír fel, vagy 120 órás esemény utánit?

Utóbbit külön kérni kell?

2019. ápr. 28. 22:50
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát ez egyre jobb...

Beszéltem vele legalább 2 órán át, és ott tartunk hogy semmi áron nem akar beszedniu semmit sem.


3 éve volt egy hétvége, hasonló történettel, az volt az első alkalom hogy esemény utániért mentünkj. Akkor bevette, és pokolian rosszul volt utána.

De a lényeg hogy bevette.


Most azt mondja, hogy akkor se venné be ha végig ott lennék nála, és segíteném, ápolnám a rossz közérzete mellett.


A hülye apjától fél, hogy mit mondana...Mert hogy ő biztosan csúnyán nézne rá egy hétig, és még gorombán beszólogatna.

Szeretem a barátnőmet, de ezt nem {írom felfogni.

22 évesek vagyunk, mi az istenért ilyen hülye valaki ebben a kérdésben???

Nem arról van szó hogy a boltban vegyen 20 forintért szatyrot, vagy vigyen magával táskát. Ennél kicsit komolyabb ez.

Ezek után ha mégse lesz terhes inkább elintézem magamnak. Agyrém.

2019. ápr. 29. 00:31
 7/7 anonim ***** válasza:

22 éves, mit szólna az apja? Elmegy orvoshoz egyedül, max. veled, felíratja a tablettát, megveszitek, beveszi, és még ha otthon is lakik legfeljebb nem mondja el miért van rosszul... Neki azért ne így tálald, hanem próbáld kedvesen meggyőzni, hogy az apjának ehhez semmi köze.


Esély van. Önmagában az, hogy a menstruáció végén volt, nem jelenti azt, hogy nem eshet teherbe. Az egy dolog, hogy most milyen a méhnyálkahártya, de a feljutott spermiumok (ami az előváladékban is lehet) több napig is képesek elélni a méhben, akkorra pedig megérhet a petesejt, megvastagodhat a méhnyálkahártya, és bekövetkezhet a beágyazódás.

A HCG alapú gyorstesztek tudtommal kb. két hét után (a beágyazódást követő 2-3. nap után) működnek, szóval ha mindenképp ki akarjátok zárni a terhességet, akkor inkább írassatok eseményutánit.


Felvetheted neki azt is, hogy míg egy tabletta beszedését viszonylag könnyű nem az apja orrára kötni, egy abortusz, vagy egy gyerek már azért kicsit nagyobb dolog...

2019. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!