Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Történhet valami, vagy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történhet valami, vagy ez milyen hatással lenne rám?

Figyelt kérdés
Március 19.en bevettem egy esemény utáni tablettát és most megint kéne vegyek be egyett mert történt egy kis baj, ettől lehet valami?

2019. ápr. 30. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, és beszéld meg vele. Ez nem TicTac, hogy kapkodjuk be, mintha nem lenne holnap. Meg kell tanulni gumit húzni.


Nem friss info, de régen, mikor nekem ilyesmire volt szükségem, 16 éve, akkor csak félévente egyet lehetett bevenni.

2019. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kellene r..bancosdit játszani, és akkor nem lenne ilyen problémád :)
2019. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Yskirde ***** válasza:
Csak szétbassza a szervezeted. Ha az ide-oda kúráshoz elég érett vagy akkor tanulj meg védekezni. Hihetetlen milyen buta lények vannak
2019. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy félévente 1-et lehet bevenni. Beszélj dokival, ő tud okosabbak mondani.
2019. máj. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom mi értelme van annak ha csak kritizálják az embert. Mégis honnan tudnák hogy mi történt? Lehet csak kiszakadt neki az óvszer de persze embereknek mindig a mások ocsarolasa megy a legjobban! Tisztelet a kivételnek!
2019. máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!