Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek kell engednie a két fél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell engednie a két fél közül, ha a pasi óvszert, a nő hormont nem akar szedni?

Figyelt kérdés
És a lehető legbiztosabbra kéne menni. A lánynak jelenleg egy gyerek összeegyeztethetetlen az életével.

2019. máj. 1. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Pasinak
2019. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Mivel az óvszer semmiben sem okoz a pasinak fizikai gondot így nyilván neki kéne. 29/F
2019. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Pasinak kellene letennie a hisztiről és felelősségteljesen állnia hozza
2019. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Pasinak. A hormon kárt tehet a szervezetben. Az óvszer nem.
2019. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
szerintem kössenek kompromisszumot és beszéljék meg, hogy a nő olyan pasival fog szexelni akit nem zavar gumi, a férfi pedig olyan nővel aki szed tabit. így mindketten jól járnak.
2019. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%
Pasinak, ne legyen önző. A gyógyszer hosszú távú negatív hatásairól nem regélnek, pedig a saját betegsegem is jó példa lenne.
2019. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Egyértelműen a pasinak.
2019. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem is engedném a gyógyszert inkább húzom fel lesz picit kényelmetlen azt kész.
2019. máj. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

ha a nő teljes bizonyosságra akar menni, akkor szedje a fogamzásgátlót. én biztosan nem engedném ki a kezem közül a védekezést, mert jöhetnek a "jajj elfelejtettem gumit venni", vagy kiszakad... biztonságosabb.. de vannak még a spirálok is, amik hormonmentesek, és védnek, bár én nem próbáltam őket.. mondjuk az én véleményemben az is szerepet játszik, hogy az óvszert ki nem állhatom:D

25/L

2019. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van más fogamzásgátlási módszer is nem csak ez a 2
2019. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!