Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő alatt szívódik fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt szívódik fel a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Tegnap 20:00-kor vettem be a fogamzásgátlót (20:00-órára van beállítva), viszont valamivel éjfél után hánytam. Ennyi idő elég volt a felszívódására?

Előre is köszönöm az értelmes és segítő válaszokat!



2019. máj. 4. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában 4-6 óra, de minden típus kicsit különböző. A betegtájékoztatón megtalálod, hogy mit kell tenned (online is elérhető).
2019. máj. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A betegtájékoztató szerint 3-4 óra szükséges neki, akkor gondolom felszívódhatott már addigra nem?
2019. máj. 4. 08:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha le van írva a betegtájékoztatóba, amit gyógyszerészek írtak, akkor miért hinnél itt teljesen egyszerű, hétköznapi embereknek, miért rájuk bíznád magad? És ha én azt mondom neked, hogy nem szívódott fel ennyi idő alatt, akkor elhiszed? A betegtájékoztató alapján járj el!
2019. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Ha elolvastad a tájékoztatót,akkor nem értem mit nem sikerül felfognod?! Ennyire értetlen vagy?
2019. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!