Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ditinell fogamzásgátló tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ditinell fogamzásgátló tabletta. Így már védve vagyok?

Figyelt kérdés

Most kezdtem szedni. Azt írja az útmutató, hogy ha a menstruáció első napján már beveszem, akkor azonnal védve vagyok.

Hétfőn valamikor nap közbe jött meg, este vettem észre, és akkor este rögtön be is vettem az első tablettát. Akkor így már hat is? Nem baj, hogy lehet, hogy eltelt fél nap? Mert nem tudom mikor jött meg pontosan, nem éreztem.



2019. máj. 5. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
65%

Istenem.Ennél már csak az lehet rosszabb,ha azt írod,együtt is voltatok....

Nem baj,ha később vetted be,de általában az első levél alatt még védekeznek gumióvszerrel,mert nem tudni,kire hogyan hat a gyógyszer.

Oda van írva,hogy azonnal vedd be,amikor megjön? Nincs.

2019. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!