Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek milyen tapasztalata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalata volt fogamzásgátló abbahagyása után?

Figyelt kérdés
A Lindynette 20-at szedtem kb 1,5 evig, azért hagytam abba, mert elviselhetetlenül fájt tőle fejem. Januárban hagytam abba, azóta kétszer jött meg, egyszer időben, másodjára két nappal később. Most lassan 4 hete késik. Terhes nem lehetek, hiszen védekezünk, és mindig minden rendben volt. De azért félek egy kicsit.

2019. máj. 7. 05:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért csinálj egy tesztet. Utána menj el orvoshoz.


Én is ezt szedtem 3 évig, én meghíztam tőle mint állat. De amikor abbahagytam, percre pontos 28 napos maradt a ciklusom.

2019. máj. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 9 hónapig szedtem, aztán olyan 1 évig nem, most megint. Nekem eleve borzasztó összevissza jött meg, az is hozzájárult ahhoz, hogy anno elkezdtem. Miután abbahagytam egy ideig teljesen pontos volt, ez engem lepett meg a leginkább, viszont később beállt a tőlem szokott összevisszaság, de nálam hormongondok miatt van ez. Nagyon pattanásos lettem utána, de korábban is az volt, mondhatjuk, hogy olyan lett a helyzet utána, mint előtte volt.. :D
2019. máj. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Egyébként én is nagyon pattanásos lettem utána :/
2019. máj. 7. 09:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Közel 10 évig szedtem mindenféle mellékhatás nélkül. A menzeszem utána is rendben maradt, első próbálkozós hónapban (volt három szünet) összejött a baba.

Viszont anno a dokim úgy írta fel, hogy mindenről kifaggatott, és egyetlen éves kontrollon sem felejtett el kikérdezni, hogy van e bármilyen panaszom.

2019. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok! 5 évig szedtem, kb 8 hónapja hagytam abba. Van, hogy két hetet késik, van, hogy rendesen megjön. De előfordult, hogy teljesen kimaradt 1-2 hónap. Ilyenkor lehet izgulni, amit már nagyon unok! :D Pedig mi is védekezünk. Én iyenkor csinálok tesztet, aztán megnyugszom. Adj időt a szervezetednek. Ez egy bonyolult és érzékeny rendszer, amibe sok minden bezavarhat a fogamzásgátlón kívül is.

Érdekesség, hátha neked is beválik: Azt mondják a cickafark és a palástfű tea helyre tudja állítani a menstruációs ciklust. Lehet, van benne valami, mert mikor lelkiismeretesen iszogattam (minden nap), érdekes módon megjött a menstruációm 29 napra, ami rám nem jellemző, nekem inkább olyan 33-35 napos ciklusaim voltak. :)

2019. máj. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!