Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megéri fogamzásgátlóra váltani?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri fogamzásgátlóra váltani?

Figyelt kérdés
Nagyon jó lenne már, ha a párom belém élvezhetne, én is szeretném, nem csak ő viszont tartok a mellékhatásoktól. Nektek beváltak? Mert nagyon egészségtelen, az biztos.
2019. máj. 7. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek beválik valakinek nem, en is rettentő sok rossz tapasztalatot hallottam. Nekem egyaltalan nem volt tole semmi problémán. Elotte mindenképp menj el vérvételre, beszélj az orvosoddal, ne felelőtlenül kezd el szedni.
2019. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni. Én nem tudtam szedni, mind a háromtól folyamatosan rosszul voltam és nagyon lecsökkent a libidóm. Vannak hormonmentes meg egyéb spirálok, injekciók, rengeteg lehetőség ami jó gyógyszer helyett. Ha nem jön be a fogamzásgátló akkor nézz ezeknek utána.
2019. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Könnyebben elhízol. Nekem ismerősöm fel szedett tőle húsz kilót XD. Szal sztem nem a legjobb megoldás...
2019. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Bevált. Csak 30kgot szedtem fel. Meg trombózisom lett 22 évesen. Tökre megérte.
2019. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Meg, ha szeretnél nemi betegséget.
2019. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Hormonokkal tömni magad sosem éri meg.Kivéve,ha hormonproblémád van.
2019. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Soha nem szednék be egy szemet sem!! Így is már minden káros, nem kell még ez is.
2019. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

Senki nem tudja előre, hogy lesznek-e problémáid. Vannak gyakori mellékhatásai, de ezek sem érintenek mindenkit. Rengeteg féle van. Ha az egyik problémát okoz, kipróbálhatsz másikat. Én is szedtem olyat, amitől összevissza véreztem, de mióta lecseréltem másikra, semmilyen tünetem nincs.


20 kilót felszedni nem fogsz egyik napról a másikra, és főleg nemcsak a fogamzásgátló hatására. Igaz, hogy van akit hajlamosít a hízásra (nem mindenkit), de ezt megfelelő életmóddal lehet ellensúlyozni. Ha annyira súlyos, hogy így is hízol, el kell menni a dokihoz és másikat kérni. Nem muszáj megvárni, hogy 20 kilót felszedj.


Nagyon fontos, hogy csak olyan orvossal írass fel, aki rendesen kivizsgál előtte! Igen, kellemetlen vérvételre meg rákszűrésre járni minden évben, de a biztonságod megéri! Ha kivizsgál az orvos, annak is nagyobb az esélye, hogy eltalálja, milyet írjon fel

2019. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 5 éve szedek fogamzásgátlót és nem volt eddig tőle bajom. Persze mindenkinek máshogy hat, előtte pontos kivizsgálás kell.

Személy szerint én szeretem szedni és eddig nem volt gondom vele

2019. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk semmi problémám nincs vele.
2019. máj. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!