Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » PCOS-os lány nem eshet teherbe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PCOS-os lány nem eshet teherbe?

Figyelt kérdés
Azt mondta sose védekezik mert úgy sem lehet terhes ez igaz? Vagy azért ne élvezzek bele? 26 éves ha ez számít.
2019. máj. 9. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Ismerek PCOS lányt!

Ő is azt hitte hogy nem lehet terhes.

De vele megtörtént a csoda.

S a kis csoda meg is született nagy örömére!

De ez nagyon ritka!

Kérdés az hogy mennyi a megtermékenyíthető petesejt.

2019. máj. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eshet teherbe csak kisebb eséllyel
2019. máj. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, abortusz lett a vége.
2019. máj. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
🙋 Egyszer nem vigyázunk...
2019. máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

PCOS beteg vagyok 16 éves korom óta

Több orvos is azt mondta,hogy soha nem lehet gyerekem Természetes módon.

De mégis van egy kislányom aki minden orvosi segítség művi beavatkozás kezelés nélkül fogant Természetes módon.


25N

2019. máj. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Végül beleélveztem mert úgy voltam vele ha mások is akkor én miért ne. Remélem nem lesz baj :S
2019. máj. 10. 07:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Idióta. Majd ha elkezd sírni, hogy terhes lett, és nem hajlandó elvetetni se, akkor elgondolkodsz, hogy mekkora barom vagy. Nyilván lehet terhes.
2019. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

SZia! 5,5 éve vagyok a párommal, 2,5 éve nem védekezünk, belém szokott menni, én is PCOS-ES vagyok. Nem tudtuk akkor még, hogy meddő vagyok, de a rendszeres terhesség nélküli szex óta már tudjuk, hogy igen.

A PCOS betegek 75%-a meddő!!! én például nem menstruálok, gondolom a csajszi se.Szerintem ezt lehet érezni, hogy termékeny vagy-e vagy sem. Ha valaki babát akar akkor gyógyszeres kezelésen kell részt vennie, de sok PCOS betegnek még ennek ellenére se lehet babája.

Nem voltál szerintem hülye, de azért azt megkéne tudakolni, hogy tuti elvetetné-e a babát ha terhes lenne, mert én igen, ezért ilyne bátor a barátom. :)

2019. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!