Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki segítene?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Az tényleg gáz ha a legelső tablettát nem a vérzés első napján kezdtem szedni hanem megvártam még elmuljon és csak aztan kezdtem az első szemet rögtön.?

#Fogamzasgatlo/tabi/vedekezes
2019. máj. 9. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Gáz-nem gáz, kinek hogy. Bár nem értem, hogy miért akkor kezdted el, viszont a betegtájékozatót ha elolvasod (nem tudom milyet szedsz, de gondolom mindre ez lehet az érvényes, de olvasd el a sajátod), ha nem a ciklus első napján veszed be, akkor egy heti kiegészítő védekezést kell alkalmazni. Bár véleményem szerint a biztos a másik levél elkezdése.

A lényeg, hogy használjátok óvszert, én a helyedben így pláne végig használnék az első levél alatt.

2019. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, gáz. Pontosabban nem gáz, ha nem szexelsz vagy védekezel máshogy is, így ugyanis nem véd. Ha szexeltél védekezés nélkül, akkor gáz.
2019. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!