Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hüvelybemenetemnél ment el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hüvelybemenetemnél ment el a barátom, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Kihúzta, és a hüvelybemenetemnél ment el, olyan lett a combom belső része de azt utána lemostam.

Már egyszer vettem be 72 órás tablettát baleset miatt és nem nagyon jó a szervezetemnek, feleslegesen nem szeretném. Így lehet baj, amikor lemostam bekerülhetett a hüvelybe?

Nőgyógyászhoz csak hétfőn tudok menni.


2019. máj. 18. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem nyúltál fel-ezzel feljuttatva a spermát- akkor nem. De nem értem, hogy miért kell ilyeneket csinálni ha utána parázol. Elmehetett volna máshol is, de ti tudjátok.
2019. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Esetleg valami spermicid krémet használhatsz, bár az utólag nem tudom mennyire segít, nem vagyok orvos.

Első voltam.

2019. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
gumi nem létezik?
2019. máj. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
forrazd le magad belulrol, es akkor tuti mindegyik sperma elhal (nehogy, csak viccelek!!).
2019. máj. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minek alkalmazzátok a megszakítást,ha ennyire ráparáztok?

Ha nem akartok szaporulatot,akkor gumi vagy egyeb VÉDEKEZÉS.

2019. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nektek a megszakítás jelenti a védekezést, nem ártana ha ügyesebb lenne a partnered.
2019. máj. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam hogy majd érkeznek a nagy megmondó emberek, akik soha életükben nem hibáztak. :) Ha nem tudsz értelmes választ adni, amivel segíthetsz is a kérdezőnek akkor hanyagold a kérdést, és a nagyon okos válaszodat amit úgy írsz ide hogy a háttértörténetét a dolognak nem tudod. :)

Azoknak akik segítettek köszönöm!

2019. máj. 19. 11:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha előtte sem volt rajta gumi akkor amúgy is terhes lehetsz az előváladéktól.
2019. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gondolom előttem sem volt rajta koton, csak kihúzta. Ha pedig annyira a végén húzta ki, hogy már a hüvelybemenethez ment, akkor jó eséllyel egy adag már benned is landolt, attól, hogy azt még nem érezte.

Talán biztonságosabb módszerre kellene váltani....

2019. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!