Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tiniklinikán kiadják az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiniklinikán kiadják az esemény utánit szülő nélkül? (16)

Figyelt kérdés

#Esemény utáni. Tabletta
2019. máj. 20. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2019. máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Sürgőségi nőgyógyászat ( nem kell szülő!!!!!) -> patika, és kiadják.
2019. máj. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az is jó amit kettes ír, illetve a legtöbb nőgyógyász szemet fog hunyni afelett, hogy szülő nélkül vagy. általában ilyen helyzetben el szoktak tekinteni ettől. max azt mondja, hogy menj vissza szülővel
2019. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sima nőgyógyász kiadta a receptet anno 15 évesen. Igaz, ez 2003-ban volt...
2019. máj. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Na azóta megjártam az orvost, és nagyon szerencsés voltam, mert egy rendes orvost fogtam ki, valóban szemeebbenés nélkül felírta. Nagyon korrekt is volt, pedig féltem, hogy lenéző reakciót kapok.

2019. máj. 21. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!