Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lifestyles SKYN Original vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lifestyles SKYN Original vagy SKIN Elit, amit annyira sokan dicsérnek, melyik a legtermészetesebb érzés és kevésbé büdös?

Figyelt kérdés
Ha valakinek jó a Durex piros Ultra Thin 56 mm, akkor ebből a Lifestyles SKYN-ből Largot keressek vagy nem fog kicsi lenni a fenti kettő? - valahol olvastam, hogy hiába picit kisebbek a Life-ok, könnyebb felhelyezni, mint a Durexet, kényelmesebbek. L

2019. máj. 21. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Skyn elite-et hasznalunk és szerintem ez a legjobb. Nekem latexerzekenyesegem van, ez pedig latexmentes és valoban nincs is tole semmi bajom. Szerintem nem igazan van szaga, és elég vekony. Durexrol én sok rosszat hallottam, szuleim 20 even át lifestylet hasznaltak és sose lyukadt ki (én tervezett gyerek vagyok :D)
2019. máj. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Lifestyles Skynt használok nagyon rég, nekem ez bevált, mintha tényleg semmi se lenne, Elit-et nem próbáltam így nem tudok hozzászólni. Most a Skyn Feel Everything-et vettem mert elvileg ez még síkosabb mint a normál, de még csak holnap kerül tesztelésre :) 29/F
2019. máj. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, rendesek vagytok! Akkor már nem büdösek a SKYN-ek, mert pár évvel ezelőtti hozzászólásban írták, hogy baromi büdös. Nekem nem érzékenység miatt kell, hanem a barátomnak szeretnék kedvezni, hogy kikutatom a legjobbat. Mi a különbség a Skyn Original és az ELIT között?
2019. máj. 21. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!