Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdek el életemben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdek el életemben először fogamzasgatlot szedni, az orvosom Jangee-t írta fel. Valami tapasztalat ezzel kapcsolat? Vélemény?

Figyelt kérdés

2019. máj. 22. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Én a helyedben nagy ívben eldobnám!

Ha csaki védekezéshez használnád, és nem "gyógyítási" céllal lett felírva, nagyon gyorsan felejtsd el!

Pasid gumizzon, ha meg nem akar Ő védekezni akkor így járt!

36ff

2019. máj. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Igaza van az elsőnek, legyen eszed, ne mérgezd a szervezeted ha nem muszáj.

Amit biztosra vehetsz: idővel nagyon lecsökkent libidó, amire a kapcsolatod is rámehet.

Erre akár mérget is vehetsz!

Aztán ami még jó eséllyel felléphet, azok az érrendszeri problémák, ...stb.

Utóbbi kevesebb eséllyel, de azért sajnos az is nagyon sűrű.

Tapasztalatból írom, 28N.

2019. máj. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Igen, nagyon igaza van az elsőnek. Mert ez okos gyógyszer, ha tüneti kezelésre írták fel ugye, akkor nem lesz mellékhatás. Csak ha priccolás ellen akkor.

Ja, nem. Tökmindegy mire írták, mellékhatás nem válogat.

2019. máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Én több mint egy éve szedek fogamzasgatlot(igaz nem ezt a fajtát) semmi panaszom nincs. Az egyetlen hatás amit észleltem az a kis hízás és a mellem nagyon nagy lett. Nyugodtan szedd, ha az orvos felírta biztosan nem csakugy viccből.
2019. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Második jó kis troll lett volna, de sajnos ez a csoport nem ismeri ezeket a gyógyszereket. Gyerekek száma is mutatja.
2019. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

15 hónapja szedem, nem volt vele gond sosem. Milyen véleményre/tapasztalatra gondolsz?

Megbízható, nálam nem okozott sem vágycsökkenést, sem hízást, sem más egyebet.

2019. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Látom mindenkit lepontoztatok :D

Azt hiszem az mindent elárul, hogy a párom megkérte a nőgyógyászt, hogy olyan fogamzásgátlót írjon fel neki, amit az élete párjának is szívesen felírna.

Egy kis hezitálás után... nincs olyan...

Szóval teljesen mindegy hogy hívják a bogyót.

2019. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
En is szedtem évekig, egyaltalan nem okozott semmi problémát.
2019. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

2 és fél éve szedek Jangee-t. Sosem volt semmi bajom tőle. Mellékhatást sem tapasztaltam. Ugyanúgy kívánom a szexet is. Nem híztam, nem lett nagyobb a mellem.

Meg mi az hogy mérget vehet rá, hogy lesznek mellékhatásai? Mindenkinek máshogy reagál a szervezete. Vagy ti orvosok vagytok, hogy ennyire okoskodtok? Aki meg saját tapasztalatot ír azon mit lehet lepontozni?

2019. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!