Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire megbízható és kényelm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lorie.katyja kérdése:

Mennyire megbízható és kényelmes a hüvely gyűrű?

Figyelt kérdés
Március óta használom a nuvaring hüvely gyűrűt. Így hogy nem volt párom, csak a menstruációs görcsök és a kiszámítható ciklus miatt kezdtem el használni amin segített is. Viszont most egy hónapja van barátom és hát felvetődött bennem, hogy milyen is lehet ez a gyűrű aktív használtban. Tehát hogy szex közben kényelmes - e valamit hogyha eltávolítom (mert a tájékoztató szerint 3 óráig el lehet anélkül hogy a fogamzásgátló hatásából veszitene) akkor is megbízható? Vagy aki szexelt már így akár nő vagy férfi nem zavaró a gyűrű?

2019. máj. 22. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy baratnomnek az van. Azt mondta nem érzi szex közben, de kicsi is a farka a sracnak meg kettő lökés a szex nekik. Egy másik barátnőm már nem ezt használ mivel folyton kicsuszik meg elmozdul. Én nem lennek képes rá hogy ezt használjam
2019. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem így a mindennapi életben nem zavar csak arra lennék kíváncsi hogy szex közben milyen meg a ti tapasztalaitokra.
2019. máj. 22. 11:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar szex közben viszont van amikor a partnerem érzi, de olyan nagyon nem zavarhatja mert nem kérte hogy vegyem ki.
2019. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Derwer ***** válasza:
100%

Ugyanannyira megbízható mint a bogyós változat.(de kevesebb a hormon és nem felejted el bevenni)

Érezni általában egyáltalán nem lehet. Én két év alatt egyszer éreztem, a barátnőm max azt kérte hogy nézzem meg ott van e még.

2019. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"a barátnőm max azt kérte hogy nézzem meg ott van e még."

Hol a bánatban lehetne máshol? :-))

2019. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Derwer ***** válasza:

#5: Félt hogy kicsúszott időközben, egy WCzésnél, vagy hasonló. (persze inkább az elején, amikor új dolog volt még nekünk)

Ezzel arra szerettem volna rávilágítani, hogy gyakorlatilag a női fél (se) érezte.

2019. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát pont most vagyok amúgy bajban.. Valószínűleg kiszedtem a tamponnal együtt a gyűrűt is. Bár ez nem tudom hogyan lehetséges mert még azt is éreztem ha lejjebb csúszott nem hogy kijött... Hétfőn tettem fel az újat tehát 5 napja van fent. Lehetséges hogy fent van csak nem "találtam"?
2019. máj. 30. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!