Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Laadering hüvelygyűrű törése?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laadering hüvelygyűrű törése?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 hete Laadering fogamzásgátló gyűrűt kezdtem el használni. Sokszor elmozdult kicsúszott, emiatt állandóan igazgatnom kellett, ez egyébként mennyire normális? Az első gyűrű, aminek 3 hétig kellene fent lennie, az az első hét végén eltörött.

A második gyűrűt emiatt előbb tettem fel, viszont az eltörött a második hét végén. Selejtes lenne, vagy ennyire gyenge anyagú ez a fajta?

Nem izomból igazgattam próbáltam finoman, de nagyon zavaró volt, hogy egy nap többször meg kellett igazítanom.


Hallottam a másik fajta Nuvaring hüvelygűrűről, az jobb fajta?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. máj. 23. 10:02
 1/8 anonim válasza:

Szia! Szerintem még nem szoktad meg, vagy az is lehet, hogy nincs elég mélyen, azért csúszik ki. Én észre se szoktam venni, hogy van bennem valami.

Viszont most elgondolkodtattál, mert nemrég nekem is eltört a gyűrű, pedig már egy jó ideje használom és még sosem történt ilyen. Remélem, nem arról van szó hogy selejtes lenne...

2019. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!


A nőgyogyászom is csak annyit mondott hogy előfordul, de ez hosszú távon nem túl biztató.. :)

2019. jún. 3. 12:01
 3/8 anonim válasza:

sziasztok,

én most kezdtem használni a Nuvaring nevű gyűrűt és -ugyan lehet hülye kérdések, de mivel még új vagyok ebben a dologban-felmerült bennem, hogy mennyire észrevehető, ha eltörik? Rendesen fizikailag kettétörik?

Illetve nem tudom elképzelni, hogy a párom hogy ne érezné együttlét közben, ha csak olyan mélyen van, amit én ujjal a kiszedés miatt pont elérek? Tudom, hogy ki lehet venni 3 órára, de ha mondjuk nem vesszük ki, akkor amiatt nem törhet el, vagy csúszhat elérhetetlenül mélyre?

Köszönöm a válaszotokat :)

2019. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 4. gyűrű az illesztés mentén ment szét, nem teljesen mert még tartja, de fogalmam sincs mikor, valahogy most a héten, de nem voltunk együtt a párommal. Gondolom ő érezte volna. Szerintetek ez gond? Nem vettem észre egész mostanáig, ahogy nem szedtem ki.
2019. jún. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Sziasztok

1 éve használom a Ladeeringet eddig semmi baj nem volt vele,viszont tegnap nekem is eltört,kicsit aggaszt hogy mások is így járták,tényleg selejtes lenné? :(

2019. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én eddig az 1db-os csomagot vettem, a 3.db-os ba már más volt a csomagolása a gyűrűnek is. Változtathattak volna rajta valamit?
2019. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Én már több mint egy hete használom most a második gyűrűmet,és ma nekem is szétvált az illesztés mentén...Nekem is szokott csúszkálni,mindig megigazítom finoman,és eddig nem volt vele semmi probléma.

Nem találjátok érdekesnek,hogy nektek az elmúlt időszakban tört el/vált ketté az illesztés mentén a gyűrű?Mert nekem nagyon fura,így olvasva a ti válaszaitokat.

2019. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 4. válaszoló vagyok, én még utólag megnézve láttam, hogy az illesztés közepén ment szét. Gondolom az csak zavarna, de hatásában nem okozna gondot. Illetve ha máshol törik szét, akkor hamarabb kiürülhetnek a hormonok belőle?

Én nagyon elgondolkoztam, hogy áttérek a Nuvaring-re, lehet nem véletlen drágább. Az a gondom, hogy még van 2db a Ladeeringből. Én személy szerint mindennap azért nem nézem meg, hogy mi a helyzet,azt meg nyilván nem érzem, hogy az illesztés épp "törésponton" van e, ugye ahogy mozog bent. Pedig éppen ezért direkt úgy is raktam be, hogy ne az legyen az alján vagy a tetején.

2019. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!