Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történik ha több fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik ha több fogamzásgátlót veszünk be egyszerre?

Figyelt kérdés
Sziasztok én 4 napot ki hagytam és teljesen össze vissza lett a menszeszem 1 hetel előbb meg jot azaz most és holnap találkozók a barátommal és azt a napot terveztük 2 hete.... romantikus együtt létet de meg jot.... és olyan dühös lettem hogy a kimaradt 4 tablettát be vettem egyszerre nem lesz gond?
2019. máj. 27. 22:28
 1/3 anonim válasza:

Ezt nem értem, hogy lehet kihagyni 4 szemet? Minek szedsz fogamzásgátlót, ha nem szeded rendszeresen, vagy nem viszed magaddal? ÁLLÍTS BE A TELEFONODON ÉBRESZTŐT,hogy mindig eszedbe jusson.

Idegességből meg ne kapkodj be egyszerre sok tablettát, mert más gyógyszer esetén akár rosszul is lehetsz, de úgy, hogy a kórházban kötsz ki.

Komolyabb bajod szerintem nem lesz tőle, csak felborul a menstruációd, illetve ezzel kaptál egy nagy adag, nem fokozatos hormon adagot.

Szerintem egy ideig ne szeretkezzetek,vagy csak akkor, ha biztosak vagytok abban, hogy az óvszernek nem lesz aktus közben semmi baja, mert akár terhes is lehetsz.

Igazán kibírható, hidd el fogsz még az életben szexelni, nem ez számít mosz.

2019. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod úgy hagytam ki hogy költözünk és 5.napja pakolunk és teljesen el felejtettem
2019. máj. 27. 22:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Az nem kifogás. Vagy szeded normálisan vagy ne is szedd és huzzatok gumit
2019. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!