Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Részletesen elmagyarázná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilvia505 kérdése:

Részletesen elmagyarázná valaki a fogamzásgátló tabblettát?

Figyelt kérdés

Szisztok! !UTÁNA OLVASTAM MINDENEK, DE CSAK A BIZTONSÁG KEDVÉRT!

Igen, tudom az internet a barátom, de egy csomó oldalt elolvastam és nem igazán értettem. (Több oldalt és végig olvastan, figyelmesen)

Leginkább, azt nem értem, hogy mikortól hat, mert ugye különböző típusok vannak,és teljesen össze zavarodtam. Szóval ha valaki le tudná nekem írni az egészet, mikortól hat, a típusok különbségét stb...

Azon kívül, ugye van olyan fajta is amiben kevesebb a hormon, az is ugyan olyan hatásos? Meg persze a legfontosabb és tudom is rá a választ, de inkább leszek benne még 100000%-ig biztos így megkérdezem, a fogamzásgátlóval nem kötelező óvszert használni, és nyugodtan belém élvezhet a fiú. (persze a HPV vírus miatt kell az óvszer, de ha az nincs benne a "pakliban")

Kérlek, hanyagoljátok azokat a válaszokat, hogy ennyire tudatlanul ne is kezd el stb... (nem csak az együttlét miatt szeretném, van a mensimmel is bajom) Csak akkor már legyen "2 legyet egycsapásra".

A válaszokat előre nagyon szépen köszönöm :D

17/l



2019. máj. 29. 18:57
 1/4 Ibiza2019 ***** válasza:

Szerintem nogyogyasszoddal dontsetek el kozosen. Ha nincs keress egyet. A neked megfelelot adjak vizgalatok utan. Mivel hormon van benne ezert nem jatek. Sok minden valtozhat. Peldaul nem kivanod a szexet... testi tunetek sok egyeb.. fontos a kontroll...

F

2019. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na igen, erre én is gondoltam... de külföldön élek, így nehéz, egy éve költöztem ide, így még nem beszélem a nyelvet, és az angol is igen akadozósan megy. A felét nem érteném... :(
2019. máj. 29. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Van olyan amit állandóan kell szedni a szünetnapokon azaz menstruácio alatt placebo tablettát szedsz de van olyan is amelyben 7napos szünetet kell tartani a egy levél tabletta után. Van sokféle tabletta de mindenki szervezetének más passzol, ha fáj tőle a hasad, szédülsz vagy hasonló akkor váltani kell másikra. A legtöbb tabletta 1 hónap után véd igazán. Én KATYAt szedek itt 21 nap utan 7nap szünetet kell tartani majd a 8.napon újból elkezdeni szedni, ennek kevés a hormontartalma is,de eddig nem volt vele problémám. És ne inedj meg ha a tablettaszünetében nem jelentkezik azonnal a vérzésed, lényeg, hogy a 7napos szünetben megjöjjön a megvonásos vérzésed.
2019. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2019. máj. 29. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!