Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » MISSEE fogamzásgátló vélemények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MISSEE fogamzásgátló vélemények?

Figyelt kérdés
Első tabletta, most írta fel a nőgyógyász. Az érdekelne, hogy mellékhatások terén kivel mi történt, olyanok véleménye akik esetleg hosszabb ideje szedik.

2019. máj. 30. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak fél évig szedtem, és a menstruációm szépen beállt, nem fájt semmimy gyönyörű volt tőle a bőröm, de hüvelyszárazságot okozott, a libdióm ks csökkenty denagyobb baj volt, hogy a szex rettenetesen fájdalmas volt vagy lehetetlen... Sajnos váltani kellett
2019. máj. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 eve szedem elso honap tele volt mellekhatasokkal, pecsetelo verzes szedules es hanyinger a masodik honaptol ez eltunt es azota beallt a menstruaciom szinte percre (!) pontosan. En egyebkent is szerettem szexelni de miota szedem az igenyem durvan ott van, hogy napi egy es ha nincs meg hisztis leszek.

Semmi rosszat nem tudok rola mondani de ez nyilvan szervezet fuggo valakinek bevalik valakinek nem

2019. máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint egyénfüggő a dolog.
2019. máj. 31. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!