Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti abba hagynatok ebben az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti abba hagynatok ebben az esetben a gyógyszer szedését?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet az hogy nem tartottam gyógyszer mentes hetet mert nagyon nem lett volna alkalmas hogy pont akkor jöjjön meg. Tudom hogy ez nem nagyon tesz jót, de nem szoktam ebből rendszert csinálni csak most tényleg nem volt alkalmas. Szóval egy hete szedem a másik levelet és elkezdett ilyen pecsetelo vérzésem lenni. Nincs kedvem még két hetet végig pecsetelni. Ha most tartok szünetet és utána újra kezdem a harmadik levéllel azzal nagy bajt csinálnék?
2019. jún. 2. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

miért nem olvasod el a gyógyszer leírását?

dehogy tesz rosszat, ha nem tartasz szünetet...a vérzés pedig ilyenkor is jelentkezik valamennyire, benne van a leírásban...

mégis mióta szedsz te tablettát?

2019. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez pl nincs benne a leírásban hogy közben jelentkezhet vérzés. Mint ahogy nagyon sok minden nincs benne. Ezért van ez az oldal hogy ha nem tudsz valamit megkérdezheted. Neked mondjuk pont a kérdésemre nem sikerült valaszolnod.
2019. jún. 2. 17:21
 3/8 anonim ***** válasza:

mit szedsz, hogy ennyire nincs semmi a tájékoztatóban?

amúgy meg a legtöbb fogamzásgátló hasonlóan működik, ha nincs benne leírva, akkor azt kell megnézni, hogy az a típus, amit szedsz hogyan működik (kombinált stb.)

[link]

[link]

amelyik tetszik

2019. jún. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jangeet szedek. Egy fázisú. De ilyenek nem szoktak benne lenni hogy az első hét után abba hagyhatom e.
2019. jún. 2. 17:56
 5/8 A kérdező kommentje:
De ebből megtudtam amit akartam. Köszönöm.
2019. jún. 2. 18:00
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Talán akkor kérdezd meg a nőgyógyászod Sherlock -_-
2019. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja igen mert az orvosok pont raernek arra hogy ilyen kérdésekkel hivogassam őket. Főleg vasárnap. Egy másik országban talán igen, de itt keresztben lenyelne.
2019. jún. 3. 06:26
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

#1 szeded te egyáltalán, vagy csak a városi legendákat írod? Ez nem menstruáció, csak aféle elvonási tünet a hormon csökkenés miatt.

Akkor sincs gond, ha nem tartasz szünetet. Nekem nem volt közben pecsételő, utána minden a megszokott volt. Tartsd meg a szünetet normálisan.

2019. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!